UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprawdzą swoją wiedzę na temat zdrowia

Elbląg, Sprawdzą swoją wiedzę na temat zdrowia

W sobotę, 16 grudnia o godz. 10 w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu przy ul. Uroczej 4 odbędzie się etap rejonowy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W olimpiadzie weźmie udział 57 uczniów z 25 szkół (podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych) z terenu Elbląga, Pasłęka i Braniewa.

Celem Rejonowej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia poprzez: kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych, pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie oraz inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie w środowisku lokalnym.
       Olimpiada mimo charakteru konkursowego nie jest nastawiona na rywalizację, a na wymianę doświadczeń oraz rozwijanie i doskonalenie umiejętności.
      
       Organizatorami olimpiady są Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu, Urząd Miejski w Elblągu, Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.
      
Oddział Rejonowy PCK w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama