UWAGA!

Sprawdzą swoją wiedzę na temat zdrowia

 Elbląg, Sprawdzą swoją wiedzę na temat zdrowia

W sobotę, 16 grudnia o godz. 10 w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu przy ul. Uroczej 4 odbędzie się etap rejonowy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W olimpiadzie weźmie udział 57 uczniów z 25 szkół (podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych) z terenu Elbląga, Pasłęka i Braniewa.

Celem Rejonowej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia poprzez: kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych, pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie oraz inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie w środowisku lokalnym.
       Olimpiada mimo charakteru konkursowego nie jest nastawiona na rywalizację, a na wymianę doświadczeń oraz rozwijanie i doskonalenie umiejętności.
      
       Organizatorami olimpiady są Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu, Urząd Miejski w Elblągu, Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.
      
Oddział Rejonowy PCK w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama