UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Środowiskowy Hufiec Pracy ogłasza nabór

2017-08-23
14:49
 
Środowiskowy Hufiec Pracy ogłasza nabór

Środowiskowy Hufiec Pracy 14-1 prowadzi rekrutację uczniów na rok szkolny 2017/2018. Nabór odbywa się do klasy drugie i trzeciej gimnazjum i klasy siódmej szkoły podstawowej.

Dla młodzieży spełniającej kryteria przyjęcia do OHP zapewniamy miejsca przygotowania zawodowego w warsztatach OHP oraz u pracodawców prywatnych. Istnieje możliwość odbywania praktyk w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, stolarz, cukiernik, lakiernik, sprzedawca, fryzjer, kucharz.
       Ponadto prowadzimy nabór do szkół branżowych I stopnia (dawna szkoła zawodowa) znajdujących się na terenie Elbląga. Nauka odbywa się we wszystkich oferowanych przez elbląskie szkoły zawodowe kierunkach kształcenia. Oferujemy nieodpłatne miejsca zakwaterowania oraz wyżywienie w internacie i całodobową opiekę pedagogiczną.
       Jeśli Państwa dziecko pragnie kontynuować naukę w szkole na terenie Elbląga -zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
      
      
Środowiskowy Hufiec Pracy 14-1
       ul. Junaków 5
       82-300 Elbląg
       tel.: 55 233 20 38
       e-mail: shpelblag@ohp.pl

                                                                                       ----- materiał płatny ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl