UWAGA!

Stanowisko MOSiR-u w sprawie podwyżek

 Elbląg, Stanowisko MOSiR-u w sprawie podwyżek

Wczoraj (22 lipca) na łamach naszej gazety pojawił się artykuł na temat podwyżek cen biletów na basen i lodowisko. Głos w tej sprawie zabrał  Marek Wnuk, dyrektor MOSiR-u.

„Nawiązując do artykułu „Drożeją bilety na basen i lodowisko” zamieszczonego w portalu PortEl Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że podwyżki cen biletów wprowadzane są zarządzeniem Prezydenta Miasta Elbląga podjętym na wniosek dyrektora MOSiR.
       MOSiR podjął decyzję o podniesieniu cen biletów kierując się poniższymi względami. Ceny biletów w Elblągu w porównaniu do podobnej wielkości miast były dotychczas jednymi z najniższych w Polsce. Od wielu lat nie ulegały one zmianie. W tym czasie koszty mediów (głównie prąd, woda, ścieki) wzrosły prawie dwukrotnie. W ciągu ostatnich lat kryta pływalnia była modernizowana. Docieplony został budynek, wyremontowane zostały szatnie, korytarze, przywrócone zostało wejście głównym holem, uruchomiono kawiarnię. Dzięki temu korzystający z basenu mogą przygotować się do zajęć w bardzo dobrych warunkach. Woda w basenie jest stale monitowana i utrzymywana w warunkach czystości.
       Jako MOSiR zdajemy sobie sprawę, że podwyżki biletów nigdy nie będą spotykać się z entuzjazmem. Wierzymy jednak, że elblążanie zauważają również pozytywne zmiany, jakie zachodzą w obiektach sportowo-rekreacyjnych naszego miasta. Należy pamiętać, że podnoszenie standardu oraz stale rosnące ceny mediów, materiałów muszą ostatecznie wpłynąć również na ceny biletów."
      
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dawno tam przestałem chodzić, bo ciężko się dostać i drogo. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Michał83(2009-07-23)
 • Do mnie to nie trafia, bo to co zostało wykonane, to minimum, żeby wpuszczać tam ludzi. Można płacić 80 zł za karnet na basen, ale nie na taki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  procho(2009-07-23)
 • szkoda że nie zauważyli iż Elbląg od lat należy do najbiedniejszych miast (nie licząc oczywiście pracowników UM) a o cenie wody i ścieków również decyduje miasto -tzw rada miasta
 • Panie WNUK! Ceny mediów wzrosły prawie dwukrotnie, czy wynagrodzenie za pracę też???
 • może Radni powinni mieć wpływ na takie zmiany. Ale mają wakacje
 • A tak właściwie były Komendant Hufca dalej "pracuje" w MOSiRze? Bo coś słabiutko idzie mu z tym marketingiem :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ojojej(2009-07-23)
 • Woda w basienie jest tak monitorowana że na części głębokiej basenu znajdują się brudy, frendzle itp. śmieci. Jakby woda była wymianiana albo dobrze filtrowana to tego by nie było- a tak najlepiej dolać chloru aż się nie da pływać, mozna się udusić - KOMU TE WSZYSTKIE BAJKI WCISKA PAN DYREKTOR.
 • za 80 zł wolę pojechać do Sopotu do Aquaparku. Jeszcze zostanie reszta :) A u nas w Elblągu na tej spelunie co się zwie kryta pływalnia można jedynie się grybicy nabawić
 • "uruchomiono kawiarnię" i co z tego? Żeby w cenie biletu był hot-dog do zjedzenia w tej kawiarni to rozumiem. Teraz się tylko boję, że na parkingu powstanie komis samochodowy, a cena biletu wzrośnie o 10 zł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  krzyżak~(2009-07-23)
 • W E-gu po prostu powinny powstać jeszcze ze dwa baseny. Lata temu powinien o to zadbać Pan Słonina. Teraz to już musztarda po obiedzie. Z ta kawiarnią tez smiech na sali. .. nie ma gdzie pływać, ale kawiarnia jest. .
 • Śmieszy mnie to, że Prezydent udaje, że na tym basenie dobrze się pływa. To oczywiście, niemożliwe- panuje tam straszny tłok. Dostrzeżenie tego faktu byłoby jednocześnie przyznaniem się do winy związanej z zaniechaniem budowy nowego basenu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Natasza(2009-07-23)
 • Nie dosc, z e panuje tłok, ze monza si epoobijac, to jeszcze kupno biletu graniczy z cudem- prosze dzwonic tylko w poniediząłki, o 14.00 i tylko wtedy cudem mozna zarezerwowac bilet na sobote lub niedziele. To jest zwyczajnie smieszne.
Reklama