UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • M-c kwiecień w pracy nauczyciela : 15-17- egzamin ósmoklasisty do pracy przychodzą tylko nauczyciele z komisji egzaminacyjnej. 18-23- przerwa świąteczna, 26-28 rekolekcje. Potem majówka i sezon wycieczek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    21
    Rufus(2019-03-22)
  • @Rufus - Rufus - Jesteś niedoinformowany !!! Piszesz bzdury. Jeszcze nigdy nie miałam w tym czasie wolne !!! A wycieczki ? Myślisz, że to taka przyjemność ? Mylisz się, bo teraz są tak rozwydrzone dzieci!!! Pewnie Twoje też ! To nie jest wypoczynek, tylko ogromna odpowiedzialność !!! A nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego ile jest pracy przy organizacji takiej wycieczki i ile jest dokumentów do wypełnienia. Nigdy pewnie nie byłeś na wycieczce jako opiekun, więc pewnie nie wiesz JAKA TO PRZYJEMNOŚĆ
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    matka1(2019-03-22)
  • @Rufus - Rufus, masz pretensje do nauczycieli, że obchodzą święta jak reszta społeczeństwa? Czy o to, że wyjeżdżają z cudzymi bachorami na wycieczki? Naprawde uważasz odpowiedzialnośc za 25 nieletnich na wycieczce 2-3 dniowej za przyjemność?
  • Nie masz pojecia o czym mowisz , szkoda mi ciebie
  • Nie masz pojecia o czym mowisz , szkoda mi ciebie
  • @Sarah - sarah bachory to tylko ty masz my mamy dzieci
Reklama