UWAGA!

Straszne zawody z cyklu Pony Cup za nami

 
Elbląg, Straszne zawody z cyklu Pony Cup za nami
fot. nadesłana

W minioną niedzielę rozegrano piąte z kolei i ostatnie w letnim cyklu zawody Pony Cup 2018 Halloween w Fundacji Końskie Zdrowie w Elblągu. Moc pozytywnej energii wśród jeźdźców i ich kibiców była niesamowita a listopadowa pogoda dopisała. Zobacz zdjęcia.

Temat przewodni zawodów był tylko pretekstem, by zachęcić dzieci i rodziców do użycia przebrań każdego rodzaju. Dominowały oczywiście straszne stworki. Kolejna i ostatnia w tym roku impreza sportowa jeździecka o rodzinnym charakterze zgromadziła 40 zawodników oraz duże grono kibiców i widzów. Najmłodsi zawodnicy stawili się w miejscu zawodów już około godz. 10. Wszystkie dzieci i kucyki były pięknie przygotowane na tę okazje. Dzieci reprezentowały siedem różnych stajni regionu warmińsko – mazurskiego: Elbląg, Lipnik, Ząbrowiec, Kalis, Narusa, Pasłęk, Pacłótowo.
       Fundacja Końskie Zdrowie posiada długą i bogatą historię organizowania zawodów jeździeckich, jednak takiej inwazji dzieci i kucyków się nie spodziewano. Przygotowano kominek, ciepłe posiłki i przekąski, by umilić czas kibicowania. Sprawna organizacja i współpraca ekipy przyjaciół fundacji pozwoliła na podziwianie około 80 przejazdów w kolejnych trzech konkursach. Moc pozytywnej energii wśród jeźdźców i ich kibiców była niesamowita a listopadowa pogoda dopisała.
       Organizatorzy kończąc sezon Pony Cup 2018 zaprosili wszystkich bez wyjątku na pyszny tort z pewnej elbląskiej cukierni, a w kominku w biurze zawodów palił się rozgrzewający ogień. Warto wspomnieć, że młodzież z ZSEiO w Elblągu zgłosiła się na wolontariat i zadbała o to, by  zajęcia przebegły bezpiecznie. 
       Projekt Pony Cup nie odbyłby się bez sponsorów i przyjaciół. Stąd też jeszcze raz bardzo dziękujemy za każdą okazaną pomoc w organizacji tych barwnych jeździeckich imprez.
       Dziękujemy za wspólną sportową jeździecką zabawę i zapraszamy na nasz funpage fb/ponycupelblag.
      
Ewa Obrycka-Błaut, organizator Pony Cup
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama