UWAGA!

Świąt pełnych ciepła i spokoju

 Jerzy Wilk
Jerzy Wilk (fot. Anna Dembińska)

Boże Narodzenie to czas szczególny. To nie tylko tradycyjne ubieranie choinki, dwanaście potraw na stole czy śpiewanie kolęd. To przede wszystkim taki moment w roku, który powinien być wypełniony miłością, bliskością oraz zrozumieniem.

Święta Bożego Narodzenia to bardzo szczególny okres. To moment, w którym możemy cieszyć się obecnością bliskich nam osób, rozmawiać, wspólnie śpiewać kolędy, łamać się opłatkiem, kosztować pysznych potraw. A wszystko to w ciepłej, pełnej miłości atmosferze. I właśnie takich Świąt życzę wszystkim, a zwłaszcza elblążanom.
      
       Niech tegoroczne Boże Narodzenie będzie okazją do porozumienia, do rozmów na tematy ważne, ale i do wspólnej, radosnej zabawy. Niech będzie to czas pojednania, ręki wyciągniętej w geście przyjaźni, gotowości do zrozumienia innych ludzi, łagodności i refleksji.
      
       I żeby tradycyji stało się zadość: niech będą to również święta pachnące choinką, ze skrzypiącym śniegiem pod butami, z najjaśniejszą gwiazdką i najlepszymi prezentami. Z unoszącym się aromatem piernika, smakowitym barszczem z uszkami, rozpływającym się w ustach karpiem.
      
       Po świętach przychodzi czas na sylwestra. Niech ta noc, zwiastująca 365 nowych dni, upłynie pod znakiem szampańskiej, niezapomnianej zabawy. A nadchodzący Nowy Rok niech będzie pełen sukcesów, spełnionych planów i nadziei na lepsze jutro.
      
      
Życzy Jerzy Wilk, poseł na Sejm RP
      
      
-----------art.płatny------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie