UWAGA!

Świąteczne prezenty dla najmłodszych

Blisko 250 paczek wypełnionych świątecznymi prezentami trafiło dziś (20 grudnia) do dzieci, które są wychowankami popołudniowych świetlic przy elbląskich szkołach. W rolę Świętego Mikołaja wcielił się Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga.

Prezydent życzył wszystkim dzieciom, aby zbliżające się święta były dla nich pełne radości i spokoju, aby nie rezygnowały z marzeń i za wszelką cenę dążyły do ich realizacji.
       - Bardzo się cieszę, że mogę przekazać wam te piękne, wypełnione po brzegi paczki. W tym wieku prezenty są naprawdę bardzo ważne. Mam nadzieję, że się wam spodobają – dodał Grzegorz Nowaczyk.
       Wartość każdej paczki to 100 złotych. Otrzymało je 240 wychowanków świetlic socjoterapeutycznych.
       Świetlice socjoterapeutyczne działają przy każdej elbląskiej szkole podstawowej. Zapewniają opiekę nad dziećmi, które mogą przebywać tam od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19. W świetlicach dzieci mogą bez problemów uczyć się, odrabiać lekcje, spędzać czas wolny, jedzą trzy posiłki. Jedna świetlica socjoterapeutyczna działa także przy Gimnazjum nr 6.
       Uroczystość odbywała się w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Dzieci obejrzały także spektakl Tajemniczy Ogród w reżyserii Cezarego Domagały.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama