UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Świąteczny Spot Motoryzacyjny na rzecz schroniska dla zwierząt

 

W sobotę, 21 grudnia o godz. 19 na dolnym parkingu na Modrzewinie odbędzie się Świąteczny Spot Motoryzacyjny połączony ze zbiórką na elbląskie schronisko dla zwierząt.

O godz. 20:15 wyruszamy na parking przy PWSZ i oficjalną część kończymy ok. godz. 22, później chętnych zapraszamy na wspólny przejazd na parking do Tolkmicka. Przejazd będą prowadziły wyznaczone wcześniej pojazdy!

 

Zbiórka dla OTOZ Animals Schronisko w Elblągu
       Wszystkie produkty będzie można składać w samochodach, które będą stały przy samym wjeździe na parking.

Rzeczy potrzebne na rzecz schroniska:
       Są to:
       - suplementy na stawy (tabletki)
       - karmy mokre dla starszych kotów i psów
       - koce, ręczniki
       Padła prośba, aby nie kupować karmy Bellosan

Organizator będzie też ogłaszać przez megafon miejsce zbiórki. Każdy, kto przyniesie coś dla zwierząt, dostanie pamiątkową nalepkę na auto z logotypem wydarzenia.

W przypadku zmian planu lub harmonogramu organizatorzy będą informować na bieżąco na:

- na wydarzeniu na FB
       - w grupie StreetMeeting Elbląg
       - na fanpage Street Meeting Elbląg

W zależności od pogody plan może ulec zmianie. Mile widziane, aby każdy zabrał ze sobą czapkę św. Mikołaja lub nawet strój- zróbmy świąteczny klimacik!

 

I ostatnia z ważniejszych kwestii! Na parkingu ustawiamy auta w kilku rzędach, tak aby zmieściło się jak najwięcej samochodów i nie blokować drogi wjazdowej na parking. Na miejscu będziemy pomagać wam stworzyć sektory.

Przejazd został również zgłoszony na Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu oraz odbyliśmy konsultacje z Wydziałem Ruchu Drogowego w Elblągu. Organizator nie bierze odpowiedzialności za kierowców, którzy będą łamali regulamin przejazdu.

Chcemy odbyć ten przejazd w dobrej atmosferze.

 

organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama