UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aha i od razu antycypuję że połowa z Was odpiszemi "i dobrze won z Polski". .. .Straszny zrobił się ten naród, pełny nienawiści do drugiej jednostki, zero empatii. .. Nie boję się śmierci na polu bitwy ani śmierci po covidzie. .. ale absolutnie nie chcę szczepionki bo to nie jest tradycyjna szczepionka z osłabionym wirusem tylko po raz pierwszy szczepionka z przekodowanym RNA podlegającym translacji i wielu naukowców (w Polsce i w Niemczech bo znam niemiecki)pisało wprost że może dojść do zmiany genomu ludzkiego. Wole umrzeć niż zatracić człowieczeństwo i być produktem inżynierii genetycznej. Jestem też religijny i uważam że każdy ma swoją swieczkę i nie podoba mi się że laboranci koncernów chcą poprawiać dzieło Boskie (zwłaszcza że jak dotąd nie potrafią nawet z prostych chorób ludzi skutecznie leczyć)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    16
    wojskowy(2021-01-06)
  • @wojskowy - Masz rację, chcą z nas zrobić roboty sterowane przez satelity Starlink. Człowieczeństwo właśnie się kończy, tylko mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    żarty się skończyły(2021-01-06)
  • RobertKoliński @wojskowy - Rozumiem przeto, że tow. @wojskowy rażony na polu chwały odłamkiem czy też kulą, którą jak wiadomo Pambuk nosi, nie będzie szukał pomocy u wrażych łapiduchów i "laborantów koncernów chcących poprawiać dzieło Boskie", tylko trzymając w rękach wypływające z brzucha wnętrzności odważnie zda się na nieomylny Boski Plan:)Gratuluję męstwa oraz łaski wiary:)#YesScienceIsReal Hashtagi: #zdrowie, #nauka, #rozum, #WiaraCzyniCzuba
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    14
    RobertKoliński(2021-01-06)
  • @wojskowy - czlowieku zastanow sie nad soba i przestan na kazdy temat trolowac-placi ci ktos?
  • To pismo jest faktem. To nie medialna bańka z mediów społecznościowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    GłębokaMyśl(2021-01-06)
  • @wojskowy - spokojnie Lewica będzie miała władzę to zrobi wszystkim dobrze i tak zwane wojsko polskie też bedzie postępowe i demokratyczne i europejskie i fajne i ładne i awans będzie zależny od tego czy chodzisz na parady, nawet nazwę wymyśliłem : Postępowe i Demokratyczne Antyfaszystowskie Siły Zbrojne Polskiej Republiki Ludowej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    0o0o0oooo7(2021-01-06)
  • @wojskowy - Ale ty dziełem Boskim nie jesteś jednak. Skoro Bóg zna całą przeszłość i też przyszłość, to jak to jest?
Reklama