UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szansa dla niepełnosprawnych z powiatu elbląskiego

Na terenie Elbląga i okolic rozpoczęto realizację projektu systemowego „Staż w administracji publicznej wsparciem aktywizacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych oraz budowaniem pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych na rynku pracy II". Z różnych form wsparcia zawodowego mogą skorzystać osoby z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.

Kto może skorzystać z tego programu?
       Udział w projekcie mogą wziąć osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym i umiarkowanym (ze schorzeniem sprzężonym, wszystkie symbole z orzeczenia oprócz „P” i „U”), które są nieaktywne zawodowo, bezrobotne lub poszukują pracy. Przy czym projekt dotyczy kobiet w wieku 16-59 lat i mężczyzn w wieku 16-64 lata.
      
       Co oferują?

       W ramach projektu realizowane będą 3-miesięczne staże rehabilitacyjne dla wszystkich uczestników projektu, szkolenia zawodowe i podnoszące kwalifikacje, wsparcie trenera pracy, doradcy zawodowego i psychologa oraz specjalistów różnych dziedzin.
      
       Gdzie się zgłosić?
       Osoby z terenu powiatu elbląskiego mogą przysyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: region.elblag@pomocmaltanska.pl lub pod numerem tel.: + 48 693 979 722
      
       Do współpracy zgłaszać się mogą również podmioty administracji publicznej, które chętnie przyjmą osoby niepełnosprawne na staż oraz chcą przeszkolić swoich pracowników z tematyki związanej z niepełnosprawnością.
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama