UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Każdy może być kim chce ale jak już narzuca to innym to jest to nietolerancja, ale taka na którą jest przyzwolenie Tutaj mamy jawne narzucanie ideologi pod przykrywką walki z nietolerancją Czemu nie zrobicie hasła szkoła tolerancyjna dla wszystkich a nie tylko dla lgp? Jesteście oszustami i pierzecie mózgi dzieciom pod przykrywką niby tolerancji Pani dyrektor powinna być odsunięta ze stanowiska jeśli nie potrafi być bezstronna Tak moim zdaniem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    6
    Zielarski(2021-06-10)
  • @Zielarski - brawo za komentarz :)Każdy niech sobie robi co chce ze swoim ciałem, ale po co biegaja po ulicach i prezentują swój pogląd na życie? czy ja biegam i krzyczę: wole żyć z meżczyzną bo. .. .to i to. .. po co nam taka wiedza? no po co? komu to coś da? zostńcie w domach, nikt nie interesuje sie czy wolisz to czy tamto. to dyskryminacja pozostałej cześci ludzi, naprawdę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    anyja(2021-06-10)
  • @anyja - Tu nie chodzi o krzyczenie. ALe jak kobieta z kobietą zacznie się normalnie całować, bądz facet z facetem itp to paluchem go pokazują. A jak facet z kobietą to jest normalne. W obu wypadkach idąc twoim tokiem - 1.pokazują swój pogląd i zachowania homoseksualne, w 2.wypadku obnoszą się swoją heteroseksualnością. Ju noł łot aj min. Mi tam wszystko jedno. Mam pogląd libertariański. I to i to mi lata. Ale widzę, niektórym to nie lata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    15
    Tralala(2021-06-10)
  • @Tralala - myślę, że w miejscach publicznych nikt nie powinien sie całować, ani sexu uprawiać to podstawa. Zawsze to jest nie na miejscu. a czy baba z babą czy facet z facetem ich sprawa. Ważne żeby ludzie nie zachowywali sie nagannie. Co nas interesuje czyjać orientacja, co ja nie mam co robić w życiu żeby bzdurami i czimś zyciem sie zajmować. Nie chcemy takich marszów właśnie dlatego, uszanujcie to. dziekuję.
  • @Tralala - Pokażą paluchem bo to nie jest normalne. Jeżeli 2 procent społeczeństwa jest homoseksualne, to nie mogą być normą i nie moga narzucać wszystkim swojej ideologii ani żądać dodatkowych praw. To nie jest normalne tak samo jak pedofilia nekrofilia i inne takie. Hashtagi: #@#$_&-
  • @anyja - Bardziej mi chodzi o to że propagują tolerancję nietolerancją i wciągają w to dzieci Jaki przykład daje taka szkoła? Ta pani dyrektor powinna odejść sama albo zostać pociągnięta do odpowiedzialności przez odpowiednie organy nadzorujące jej pracę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    6
    Zielarski(2021-06-10)
  • Homoseksualnośc porównać do pedofilii. .. .Ciemnogród. Dla Polaka to nie jest normalne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    Tralala(2021-06-10)
  • @Tralala - Też zboczenie. Hashtagi: #@#$_&-
  • @Zielarski - Tak tolerancyjna dla wszystkich tak jak nasze państwo jest tolerancyjne dla wszystkich. Przestań bredzić te propisowskie bzdury.
Reklama