UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najwieksza wada Polakow jest ich tolerancja - Piotr Skarga za Batorego. Wiemy jak to sie skonczylo ta tzw "rozlazlosc". Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Zbyszek1(2021-06-11)
  • @Zbyszek1 - Jakby ktoś chciał wiedzieć, to Piotr Skarga nigdy czegoś takiego nie powiedział.
  • @Zbyszek1 - Piotr Skarga, to katolicki ortodoks, taki polski talib XVI wieku. Powoływanie się na niego w kontekście LGB, świadczy o Twojej głupocie Zbyszku. To tak jakby pytać muzułmańskiego imama czy kobiety mogą prowadzić samochód. Za Wikipedią: Radykalizm religijny Skargi doprowadził do jego niepopularności wśród mas szlacheckich, w wolności wyznaniowej i prawomocności konfederacji warszawskiej upatrujących jeden z czynników konstytutywnych dla „złotej wolności szlacheckiej”.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    polonistka(2021-06-11)
  • Oj powiedzial, powiedzial. Patrz Norman Davies "Boze Igrzysko-Historia Polski"tom l strony CI nie podam, Bo troszke poczytaj. Garbusiarz Cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Zbyszek1(2021-06-11)
  • @polonistka - Droga Polonistko, Skarga tworzyl nasza historie, tradycje on m. in. tworzyl nasze dzisiejsze podejscie do terazniejszosci, ja cytuje Skarge, Ty mozesz cytowac Biedronia czy Smiszka(przepraszam PSkarge za porownanie)oboje mozemy cytowac ludzi ktorych przekonania sa zbiezne z naszymi I co jest zgodne z ogolnie przyjeta tolerancja, przykro mi bardzo ale wydaje mi sie iz u Ciebie wystepuje tzw teczowa tolerancja czyli w jedna strobe. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zbyszek 1(2021-06-11)
  • @Zbyszek1 - Tym gorzej dla niego.
Reklama