UWAGA!

Szkolenie dla przyszłych liderów

W dniach 13 - 14 września odbyły się szkolenia realizowane w ramach projektu Akademia Młodego Lidera. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Każdego dnia w warsztatach brało udział ponad 30 osób! Zobacz fotoreportaż .

Celem szkolenia było przygotowanie młodzieży do pełnienia roli liderów - mówi Paweł Bloch- pomysłodawca i koordynator projektu. Pierwsze spotkanie dotyczyło zagadnień z zakresu komunikacji w grupie, skutecznej współpracy. Podczas drugich warsztatów młodzież uczyła się metod autoprezentacji.
     - Szczególnie zależy mi na tym, by młodzi ludzie wykazali się aktywnym uczestnictwem w zajęciach - wyznaje Katarzyna Kossek - prowadząca szkolenie. Mam nadzieję, że udział w szkoleniach będzie impulsem do podjęcia działań na rzecz lokalnej społeczności - dodaje trenerka.
     Warsztaty to pierwsza inicjatywa w ramach Akademii Młodego Lidera. Nabyte umiejętności pomogą działaczom w prowadzeniu Korpusów Obywatelskich - lekcji informujących o możliwościach rozwoju w trzecim sektorze uczniów elbląskich szkół ponadgimnazjalnych.

 


     - Były to świetne szkolenia, nie spodziewałem się, myślałem, że będziemy siedzieć i słuchać wykładu, a tu cały czas warsztaty i ciekawe kreatywne ćwiczenia. Poza tym jak dobrze jest poznać nowych uśmiechniętych ludzi - mówi jeden z uczestników warsztatów.
     Zachęcamy wszystkich młodych elblążan do uczestnictwa w dalszej części projektu - Festiwalu Elbląg Rock's Europa – które odbędzie się 25 października jak i innych działaniach Akademii Młodego Lidera o których na bieżąco będziemy informować.
     Projekt jest koordynowany przez Stowarzyszenie Elbląg Europa w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu. Szkolenia odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury. Za użyczenie sali organizatorzy serdecznie dziękują!
     
     O szczegółach mówi Paweł Bloch, koordynator Centrum Organizacji Pozarządowych:

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama