UWAGA!

„Szlachetna paczka” szuka koordynatora

Lubisz wyzwania? Stawiasz na własny rozwój i chcesz zdobyć profesjonalną wiedzę i cenne doświadczenia? Wykorzystaj szansę i zostań koordynatorem akcji „Szlachetna paczka” w województwie warmińsko-mazurskim.

To już czwarta edycja ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka” w województwie warmińsko-mazurskim. W zeszłym roku dzięki Paczce udało się przekazać konkretną, odpowiadającą na potrzeby pomoc 227 rodzinom w najbardziej dramatycznej sytuacji materialnej – w ten sposób otrzymały one wsparcie i nadzieję na święta.
       Warmińsko-mazurskie to ostatnie województwo, które pozostało bez koordynatora. By konkretna pomoc mogła dotrzeć do potrzebujących, potrzebna jest osoba, która stanie na czele akcji, zrekrutuje liderów i wolontariuszy, którzy dotrą do rodzin dotkniętych biedą. To ogromne wyzwanie, ale również niezwykła satysfakcja.
       „Szlachetna paczka” to jedna z największych akcji pomocowych w Polsce – również jedna z najskuteczniejszych i najbardziej przemyślanych. Wolontariusze sami docierają do rodzin w najtrudniejszej sytuacji materialnej i pytają o ich potrzeby, by pomoc była naprawdę skuteczna i wprowadzała rzeczywistą zmianę. Paczka to również niezwykłe emocje: prawdziwy kontakt z drugim człowiekiem, wzruszenia i nieopisana radość: nie może Cię w tym zabraknąć!
       – Zachęcam wszystkich do aplikowania, bo to cenne doświadczenie – mówi Anna Malec, ogólnopolski dyrektor „Szlachetnej paczki”. – Osoba kierująca akcją zdobywa specjalistyczną wiedzę z zakresu zarządzania projektem i zespołem, relacji z mediami czy fundraisingu. To doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłej karierze zawodowej.
      

 


       Stawiasz na własny rozwój? Zależy Ci na tym, co dzieje się wokół Ciebie? Nie wahaj się i zostań koordynatorem wojewódzkim jednej z największych i najbardziej przemyślanych akcji pomocowych w Polsce! Właśnie Ty możesz coś zmienić – wejdź na www.szlachetnapaczka.pl/kariera i aplikuj już dziś!
       Więcej informacji: Marcin Węc, manager ds. PR i marketingu: marcin.wec@wiosna.org.pl, www.szlachetnapaczka.pl, www.wiosna.org.pl.
      
      
      

Dorota Mularz, Stowarzyszenie Wiosna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama