UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szukasz pracy? Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!

 
Elbląg, Szukasz pracy? Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!

Jeśli jesteś osobą do 25 roku życia i nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ulicy Junaków 5. Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych.

Obecnie poszukuje osób na następujące stanowiska: młodszy operator produkcji, telefoniczny doradca klienta, młodszy magazynier, pracownik inwentaryzacji, młodszy operator strojenia, konsultant w branży finansowej, pracownik restauracji, kolporter ulotek/gazet reklamowych.
      
       A może zechcesz skorzystać z rynku pracy w Europie?
       Dysponujemy również ofertami pracy międzynarodowej w ramach sieci Eures. Dla osób zainteresowanych pracą za granicami Polski udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, a także przedstawimy oferty pozyskane przez Biuro.
       Istotną rolę w poszukiwaniu odpowiedniego zatrudnienia spełnia również możliwość udziału w giełdach pracy, dlatego Młodzieżowe Biuro Pracy organizuje takie spotkania z pracodawcami, na które warto przyjść. Spotkania te nie są zobowiązujące, ale uczestnictwo w nich może stworzyć szansę na znalezienie czasem niespodziewanie fajnej, interesującej pracy.
      
       Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomogą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy. W tym celu prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty. Aby z nich skorzystać zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mail ceipmelblag@ohp.pl. , a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin.
       W ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP prowadzi jednostki podległe, takie jak Młodzieżowe Centra Kariery i Ośrodki Szkolenia Zawodowego w Braniewie, Kurzętniku, Bartoszycach, Iławie, Działdowie, Pasłęku i Lidzbarku Warmińskim. W jednostkach tych organizowane są bezpłatne kursy i szkolenia dla pełnoletnich osób bezrobotnych i nie uczących się. Kursy i szkolenia dostosowane są do obecnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy.
       Wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty informacyjno- konsultacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka.Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach. Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.
       Zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 -15.30 lub do jednostki najbliżej twojego miejsca zamieszkania.
      
      
-------komunikat-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama