UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Biedni rodzice. .. Co mają zrobić w tej patowej sytuacji. Najpierw musieli męczyć się z własnymi dziećmi dwa miesiące w domu, teraz godziny im nie odpowiadają i zaraz trzeba zrobić z tego problem na skalę całego miasta, powiadamiac portel. Przecież pracownicy żłobków nie mają swoich dzieci. Proponuję postulat aby żłobki były pracowały w systemie tygodniowym. Oddajesz dziecko w poniedziałek a odbierasz w piątek, wszystko naturalnie z myślą o przemęczonych praca rodzicach, niech biedaki wrócą i odpoczną po pracy Hashtagi: #Xxx
  • Pani dyrektor też nie wie że żłobek od jutra czynny są od 5.30
  • @Zosia - A pani dyrektor nie wie ze rodzice juz pracują?
  • Oooo tak by pasowało a może by tak do 19 niech zdążą zrobić zakupy, odpocząć po pracy i odebrać o 18 50 wykapać albo i nie i położyć spać to by pasowało Elbląskim rodzicom !!!!
  • No bez przesady człowieku, ja chętnie posiedzę z dzieckiem w domu, nie stanowi to dla mnie problemu. Problem robi się, kiedy trzeba zrobić opłaty i okazuje się jednak, że ta praca jest potrzebna. Nikt mi nie zagwarantuje dostatniego życia za siedzenie w domu. Pani pracująca w żłobku ma swoje dzieci, a Pani robiąca wypłatę dla tej Pani w żłobku też je ma. To może wszyscy wróćmy do domów, zamknijmy sklepy, oświatę i wszystko inne dookoła, zamiast działki ROD zróbmy pole kukurydzy i zacznijmy się rozliczać barterowo! Ja pracuję w instytucji, gdzie jak jedno ogniwo zawiedzie, to wypłat nie dostaną setki. Trochę empatii drogi obywatelu. Nie praca jest i trzeba o nią bać. Idąc na łatwiznę i siedząc w domu za rok będziemy mieli kryzys gospodarczy z którego już nie wyjdziemy.
Reklama