UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przeludniona jest w Afryce i Azji a nie w Polsce, to tam muszą się zajmować nadmiernym rozrostem populacji w Polsce natomiast jest depopulacja, a przecież nikt nie będzie tu sprowadzał ludzi z Afryki czy Azji. Dlatego liczba Polaków powinna wynosić co najmniej 50 mln, obecna gęstość zaludnienia w kraju to ok 123 os/ km kw czyli niedużo.
  • Właśnie o tym tu piszę. Będą wojny o wodę i żywność z tamtych kierunków. Chyba nie powiesz mi że nasza armia powstrzyma np. armię chińską. I tylko ie pisz mi że NATO obroni nas.
Reklama