UWAGA!

To będzie już ostatni rowerowy spacer z leśnikiem

 Elbląg, To będzie już ostatni rowerowy spacer z leśnikiem
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatnią w tym sezonie przejażdżkę rowerową po Bażantarni w towarzystwie leśnika. Spotykamy się we wtorek, 26 października, o godzinie 16:30. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to impreza, podczas której można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznajemy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi specjalisty z Nadleśnictwa Elbląg. Wszystko to odbywa się podczas krótkiej (do 10 km/2 godziny) przejażdżki rowerowej (czasami będzie to spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica.

Podczas ostatniego w tym roku spaceru przejedziemy i przejdziemy się całym szlakiem czerwonym, a potem zjedziemy Green Velo do siedziby Nadleśnictwa Elbląg w pałacu Augusta Abbega. Tam rozpalimy ognisko (kiełbaski i dodatki każdy zapewnia we własnym zakresie). W tej ciepłej atmosferze podsumujemy cykl „Rowerowych spacerów z leśnikiem”.

Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR. Z uwagi na coraz krótszy dzień i zapadające ciemności prosimy pamiętać o oświetleniu rowerowym przednim i tylnym.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Czemu od tak sobie kupili za Nasze pieniądze te rzezbione figury?? Podatnicy płaca podatki a Oni sobie zabieraja dla siebie. Nie rozumiem
 • A propos leśnika. Czy jest w planach usunięcie powalonych drzew że szlaków w bażantarni po ostatnich wichurach ? Kiedy remont mostków na niebieskim szlaku? Będę wdzięczny za odpowiedź
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  System(2021-10-26)
 • Huragany??? Zapomnieliście o trzęsieniu ziemi i wybuchu wulkanu.
 • Dla kogo organizuje się te spacery rowerowe, czemu nie odbędzie się to w sobotę lub niedzielę. Mi po całym dniu pracy nie w głowie mi jazda na rowerze, a z chęciom bym to zrobił w dzień wolny od pracy.
 • @bobudowlaniec - impreza dla elblążan, czyli dla uczniów rencistów i emerytów. Bo nikt w tym mieście nie mieszka i nikogo więcej się tutaj nie uwzględnia. Dla pracujących miasto niczego nie oferuje. Mamy pracować do samej śmierci i nie mieć żadnej satysfakcji z życia. Jesteśmy jak roboty, praca, praca i jeszcze raz praca.
 • @bobudowlaniec - A Ty Bob jesteś przedszkolakiem, którego trzeba wziąć za rączkę na spacer? Niestety nie da się wszystkim dogodzić, ale zawsze możesz w sobotę lub w niedzielę zebrać cztery litery w troki, wyciągnąć rower z piwnicy i zrobić sobie wycieczkę bez oglądania się na nikogo. Więcej samodzielności cycu! :-)
 • @bobudowlaniec - W niedzielę odbywają się Miejskie Wycieczki Rowerowe. Zapraszamy.
 • @alex12@ - Zwiększ dawkę leków.
Reklama