UWAGA!

To była wesoła zabawa

 Elbląg, To była wesoła zabawa
fot. nadesłana

13 stycznia na terenie 16. batalionu dowodzenia Stowarzyszenie „Rodzina Wojskowa” koło w Elblągu, jak co roku, w ramach społecznej inicjatywy zorganizowało zabawę choinkową. Udział w niej wzięła ponad setka dzieci ze środowisk wojskowych oraz społeczności lokalnej.

S ”RW” zapewniło dzieciom moc atrakcji takich jak malowanie twarzy, modelowanie balonów, kącik rysunkowy, rzeźbienie masą solną. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił DJ Dariusz Brzozowski wraz z przesympatyczną animatorką zabaw „Elzą” Aleksandrą Grajewską, której towarzyszyły uczennice ze Szkoły Policealnej „Medyk" im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu. Dzieci odwiedziła maskotka Popi z bajki „Trole”.
       Mimo że zabawa była dla dzieci, wszyscy dorośli aktywnie uczestniczyli w balu. Punktem kulminacyjnym było wybranie króla i królowej balu oraz przyjście wyczekiwanego przez dzieci Mikołaja z workami prezentów. Każde dziecko za wzorową zabawę otrzymało od Mikołaja paczkę oraz dyplom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i współpracę, a szczególnie JW 4260 oraz członkiniom stowarzyszenia. Zapraszamy wszystkich za rok na kolejną zabawę.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama