UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uważam, że uśmiercanie ludzi dla ich narządów jest nieludzkie
  • Poczytaj choć trochę o co chodzi w transplantacji. .Jak poczytasz, to może przestaniesz wypisywać głupoty w internecie. .
  • Zbyt skomplikowane to nie jest. Poprostu po podaniu środków znieczulających i zwiodczających żywemu człowiekowi wycina się organy.
  • Większej bzdury dawno nie czytałam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Iw -ona(2021-07-07)
  • Strasznie to wygląda a tym bardziej jak Jakaś mafia cię porwie dla organów A oni się nie patyczkują wytną ci środków trochę się na oglądałem nie wiem czy to tak naprawdę wyglada ale chyba wolał bym sobie coś samemu zrobić zanim by mnie tneli masakra ale dalej to się dzieje podejrzewam szkoda gadać
  • Dodaj jeszcze ze organy kościelne. ..
  • Medium Popieram! Około roku '81-'82 w elbląskim kinie obejrzałam bulwersujący mnie film "Coma", który demaskował nielegalny, chyba wówczas na świecie podziemny handel ludzkimi organami. Film był amerykański. Ku mojemu przerażeniu doczekaliśmy tego i w Polsce. Lekarze nagle wymyślili "śmierć mózgową". Warto o tym poczytać. Zestawiając praktykę transplantacji z poparciem jej przez kościół niestety nie przydaje to sławy ani chwały kościołowi katolickiemu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2022-03-10)
Reklama