UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tym wszystkim wpisującym komentarze nawet przez myśl nie przejdzie, że te ścieżki rowerowe i chodniki to nie jest kwestia "chcenia"lub "niechcenia"urzędników. Wskażcie skąd wziąć środki na sfinansowanie tych remontów i budów. Gronow Elb. to nie jest bogata gmina, sąsiednie Stare Pole ma o wiele większe wpływy do swojej kasy. Gdyby to było takie proste to uważacie, że wójt nie chciałby aby wszędzie były latarnie, chodniki, ścieżki, kanalizacja ? Przecież gdyby budował to miałby wygrane kolejne kadencje. Po pierwsze kasa, po drugie drogi powiatowe są zarządzane przez powiat i gmina ma tu niewiele do powiedzenia. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  7
  rozsądek i myślenie(2020-09-08)
 • @rozsądek i myślenie - Bzdury piszesz człowieku. Niestety nieudolność wladz samorządowych była i jest w gminie Gronowo Elbląskie widoczna na każdym kroku. To taki stan umysłu!
 • Władze samorządowe pochodzą z wyboru mieszkańców. Wystartuj w najbliższych wyborach, zostań samorządowcem i pokaż wszystkim jak sprawnie poprowadzisz gminę w świetlaną przyszłość. Krytykować, wymądrzać się i obiecywać, a po wygranych wyborach zderzenie z rzeczywistością. Znamy to w każdej skali, od gminy po sejm i senat.
 • To czemu żaden z radnych nie pisze do portel. pl, ze pieniędzy nie chcą dać na bezpieczeństwo? Dlaczego ten temat poruszany jest przez szarego człowieczka, a urzędnik, co robi? Nic już ich nie interesuje! To oni powinni napisać ten list, a nie czytelnik!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Klauny w gminie(2020-09-08)
 • @rozsądek i myślenie - Gronowo Elbląskie to nie jest bogata gmina dlatego, że nikt nie ma pojęcia jak zrobić żeby stała się bogata. Zarządzanie gminą to poniekąd jak zarządzanie firmą, Żeby gmina była bogata trzeba inwestować - można odkupić grunty, zagospodarować i szukać inwestorów ale to trzeba chcieć. .. A tak przyjdzie wójt, siedzi w swoim fotelu i smutną ma twarz bo gmina nie ma pieniędzy. .. A jak ma mieć jak się nic nie robi w tym kierunku?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  El PGR(2020-09-08)
 • Oczywiście, że mam zamiar kandydować w następnych wyborach. Tylko ty przypadkiem tego nie rób! Z takimi komunistycznymi poglądami???
 • @rozsądek i myślenie - oświetlenie - współpraca z firmą Energa, chodnik wzdłuż drogi powiatowej - partycypacja w kosztach budowy we współpracy z powiatem, drogi - pozyskiwanie środków zewnętrznych np. FDS
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  FIKUMIKU(2020-09-09)
 • Zgadza się, do komentowania jest wielu chętnych, a ile osób uczestniczy w zebraniach wiejskich, albo przychodzi na sesję RG. Trzeba głosować i na bieżąco kontrolować to, co się dzieje tam, gdzie mieszkamy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  M. R. M.(2020-09-09)
Reklama