UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy Państwo jak tak Państwu źle mieszkać w Gminie Gronowo Elblaskie zapraszam do Elbląga lub Trójmiasto. .. zapewniam Państwa że podatki będą zdrcydowanie większe niż w Tej Gminie. .. a po drugie jak Państwu nie odpowiada Nasza Gmina to wyprowadzcie się. .. Pozdrawiam
  • Chyba jednak poczekamy i zmienimy wójta 😘
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Pan Styrany mechanik smutnych(2020-09-08)
  • I to jest właśnie podejście tych komunistycznych sierot, które do władzy się pchają. „Jak się nie podoba to wypad!” Odpowiedz mi dzieciaku. .. skoro nie masz pomysłu ja zarządzenie, ani intelektualnie nie dajesz rady to po cofnięciem z drugim tak się pchasz? Nie nadajesz się to krowy doić! I nie rozkazuj mi, gdzie mam mieszkać, bo ŻADNYM autorytetem nie jesteś!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Krowy doić!(2020-09-08)
  • Panie Wójcie, to Pan????
  • Przepraszam, a czy to już nie wolno zabrać głosu odnośnie sprawowania władzy w naszej gminie? Jak można zauważyć obecni włodarze liczą jedynie na same pozytywne opinie, a raczej żądają tegoż od mieszkańców gminy Gronowo Elbląskie! Sami sobie państwo wystawiają opinię. A musi być cos na rzeczy, skoro po pojawieniu się artykułów dotyczących Gronowa Elbląskiego zawszy są tak emocjonalne wpisy mieszkańców? Całej gminy nie mogę ocenić negatywne, ale wieś Gronowo Elbląskie jest specyficzna, pełna ludzi kłótliwych, wścibskich, obojętnych na krzywdę innych, zakłamanych hipokrytów, czyhających na intratne, nieliczne już posadki gminne i żyjąca na max z zasiłków przyznawanych hurtem. Panie Wójcie, prosimy o większą kontrolę, bo takie kompetencje na pewno Pan posiada w stosunku do mieszkancow, jak i pracowników UG, zwłaszcza tych wiecznie spóźniających się do pracy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Gronowianka(2020-09-08)
Reklama