UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dokładnie "zalatana"tak jak napisałeś ja jestem z Gronowa i widzę że coś się dziej i nie tylko obecnie od kilku lat i dziwią mnie te komentarze a raczej hejterskie wylewy, macie rząd jaki chcieliście piszcie do Jarka niech wam pomoże co może biedny wójt sołtys itp zanim jeden z drugim coś napisze nie trochę pomyśli bo siać zamieszanie każdy potrafi. Autor to tchórz i tyle jak ma czelność pisać brednie i oczerniać innch niech ma też tchórz odwagę się podpisać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    do tchórza(2020-09-09)
  • @do tchórza - A Ty się podpisałaś? HAHAHAHA
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Hipokrytka na 100%(2020-09-09)
  • @Hipokrytka na 100% - a ty Hipokrytka na 100% po kiego piszesz jak się Ciebie nie tyczy, chyba że to ty ten wielki bohater
  • A co? Zakneblujesz usta tym, którzy mają coś do powiedzenia? Dziś Mateusz Morawiecki spotkał się z Swiatłaną Cichanouską. Wiele pięknych słów padło na temat wolności słowa właśnie. Takie osoby jak Ty są zagrożeniem dla dzisiejszej demokracji, ponieważ Twoje zachowanie wskazuje na brutalne metody zastraszenia. Przypominam, ze to urzędnik jest dla obywatela, a nie odwrotnie! Gmina Gronowo Elbląskie pokazuje swoje prawdziwe oblicze. .. Zastraszania, zamykanie ust tym, którzy mówią, czego chcą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Hipokrytka na 100%(2020-09-09)
  • @Hipokrytka na 100% - co ty dziecko gadasz o czym ty mówisz w ogóle wiesz co ty piszesz chyba bajki już ci sie pomliły właśnie przez takich idiotów co przekręcają słowa i wmawiają coś innym robi sie zamieszanie idioto ja napisałem do kogoś innego chyba że to ty tchórzu by się podpisał autor artykułu a ty bijesz o podpis komentarza a sam sie nie podpisałeś czy to nie idiotę z siebie zrobiłeś, morawiecki wmówił Ci że Gronowo zastrasza idź sie lecz, bo tylko to CI pozostało i nie siej jak twój idol i tvpis propagandy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    do idioty(2020-09-09)
  • @do idioty - z reszta co ja daje się idiocie wkręcać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ręce opadają(2020-09-09)
Reklama