UWAGA!

Trzecia „Sobota z przewodnikiem”

Elbląg, Trzecia „Sobota z przewodnikiem”

Już w najbliższą sobotę (17 maja) odbędzie się trzecia w tegorocznej edycji „Sobota z przewodnikiem”. Uczestnicy przejdą „Śladami potomków Ferdynanda Schichaua”. Zbiórka o godz. 10.00 przy Domku Bramnym w Parku Modrzewie. Serdecznie zapraszamy!

Już od 4 lat mieszkańcy oraz turyści zwiedzą najciekawsze miejsca w Elblągu w ramach cyklu „Sobota z przewodnikiem”. Spotkania społecznie prowadzą członkowie PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej z Koła Przewodników i Pilotów Turystycznych PTTK im. Ryszarda Gierzyńskiego. Tradycyjnie każde ze spotkań rozpoczyna się o godz. 10.00 w określonym miejscu i związane jest tematycznie z zabytkami i historią miasta. Organizatorem 4. edycji „Sobót z przewodnikiem” jest PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej i Urząd Miejski w Elblągu.
       Wycieczka odbędzie się pod hasłem „Śladami potomków Ferdynanda Schichaua” – jednego z najbardziej zasłużonych mieszkańców Elbląga. Spacer potrwa około półtorej godziny. Wycieczkę poprowadzi przewodnik PTTK - Karol Wyszyński.
       W trakcie spaceru uczestnicy zbierają potwierdzenia udziału. Dla najaktywniejszych spacerowiczów przygotowaliśmy nagrody i niespodzianki, których rozdanie nastąpi 25 października podczas uroczystego podsumowania 4. edycji „Sobót z przewodnikiem”.
       W tym roku z okazji wyjątkowego jubileuszu Elbląga odbędzie się aż 15 spacerów!
       Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub osobiście do naszego Biura Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej przy ul. Krótkiej 5 w Elblągu. Spacery odbywają się bez względu na pogodę i udział w nich jest bezpłatny.
       Świętuj z przewodnikami 777-lecie Elbląga! Odkryj na nowo historię miasta! Serdecznie zapraszamy!
      
      
      
Leszek Marcinkowski Prezes Koła Przewodników i Pilotów Turystycznych PTTK im. Ryszarda Gierzyńskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama