UWAGA!

TvO: Spot „na rzecz Kasi”

Elbląg, TvO: Spot „na rzecz Kasi”

W maju tego roku 15-letnia Kasia uległa wypadkowi, doznając oparzeń III i IV stopnia. By walczyć z konsekwencjami porażenia prądem wysokonapięciowym, potrzebna jest jej nasza pomoc. Zbiórka pieniędzy odbywa się poprzez kwesty oraz za pomocą SMS-ów.

Spot dostępny na stronie: www.telewizjaobywatelska.org.pl.
      
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Przykro musiało jej być gdy patrzyła na osobę grającą na takim samym instrumencie co kiedyś ona. Może kiedyś jeszcze uda się jej to zrobić.
  • zapewniam Cię, Biss, że nie każdy wie. a to, że ktoś przyjmuje teraz konsekwencje swoich wybryków, to nie powód do wyzwisk. więcej kultury.
  • Biss, nigdy nie robiłeś głupich rzeczy? A jeśli robiłeś to ile razy po prostu się udało i nie myślałeś o tym więcej? Ona niestety nie miała tego dnia szczęścia i będzie to pamiętać do końca życia, podobnie jak wielu innych z podobnymi historiami.
  • nie wiem, czy ktoś tu się użala. bardziej odbieram to jako gest solidarności. i to cieszy, że ludzie potrafią się zebrać i razem coś robić. wokół jest wielu potrzebujących, więc liczę na to, że jak uda się pomóc Kasi, to zbierzemy się, żeby znowu wspólnie pomóc kolejnemu człowieczkowi. pozdrawiam wszystkich aktywnych!
Reklama