[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pochodzę z czasów, gdy w Elblagu byly dwa licea ogolnoksztalcące. a Polska byla w ilości osob z wyzszym wyksztalceniem na przedostatnim miejscu w Europie przed Albanią. Dziś mamy zatrzęsienie magistrów i licencjatów po róznych szkółkach, którym daleko do uniwerku i polibudy. Ale w tej pogoni za Europą wladze zapomnialy, że nie ma pracy dla tylu wyksztalconych w naszym kraju. Przegięcie więc nastąpiło w drugą stronę i zawyżono wymagania. W żlobku, czy przedszkolu panie opiekunki, nawet od podcierania muszą mieć wyższe studia. .Osobom bez studiow i konkretnego zawodu pozostaje więc praca na kasie lub sprzątaczki. Przyśli maturzyści pamiętajcie, że nadal politechniki i akademie medyczne zapewniają prawie wszystkim pracę, czego nie mozna powiedzieć o obleganej psychologii, szkoły plastycznej i teatralnej. Ale tak czy innaczej studia to najfajniejszy okres w życiu, więc wyjeżdzajcie studiować. .No i pamiętajcie uczcie się języków, szczegolnie angielskiego. .
  • Wszyscy mądrzy i po studiach, a kraj gospodarczo prześcignęła już nawet Rumunia. O Czechach i Słowacji nawet nie wspomnę, bo oni od dawna już patrzą na nas, jak na dzikusów. A startowaliśmy wszyscy z tego samego poziomu po obaleniu komuny...
Reklama