UWAGA!

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza

Elbląg, Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza

 Jesień życia nie musi być szara i nieatrakcyjna. Sądzisz, że skoro jesteś na emeryturze to wszystko co najlepsze masz już za sobą? Jeżeli do tej pory żyłeś aktywnie, rób to nadal. Wróć na studia, poznaj ludzi takich jak Ty i poszerzaj swoje horyzonty i zainteresowania.

 Uniwersytet III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu od 4 maja rozpoczyna zapisy na nowy rok akademicki 2010/2011. Zapisy prowadzone będą do końca czerwca. Każdy chętny może przyjść do biura Uniwersytetu mieszczącego się przy ulicy Rzeźnickiej 14, we wtorki i środy w godzinach 10–14. Razem z zapisami przyjmowane będą także płatności za czesne i za udział w poszczególnych sekcjach zainteresowań. Szczegółowy wykaz zajęć znajduje się na stronie: www.utwion.elblag.pl.
       Uniwersytet III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu funkcjonuje od 1999 roku. W 2009 roku obchodził jubileusz 10-lecia działalności. Obecnie w zajęciach uczestniczy blisko 400 osób, które mają możliwość skorzystać z cotygodniowych bloków wykładów tematycznych i kilkunastu sekcji zainteresowań. Każdy może znaleźć dla siebie coś odpowiedniego.
      
Marcin Reszka, oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama