UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do tych dwóch pierwszych komentów. .. .podajcie mi przykład kogoś z przeciwników obecnej władzy i ją wyśmiewającego, któremu zasiłek 500+ czy inne profity przysługują a nie bierze ich. .. .. będę usatysfakcjonowany jego "honorem". ..
  • @tgdg - a dlaczego ma nie brać?w końcu to z jego-człowieka pracujacego podatków
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    2 koment(2021-03-15)
  • @tgdg - Ja jestem przeciwnikiem 500+, a mimo to biorę, po 1.Ten cyrk jest finansowany między innymi z moich podatków, po 2.Jak dają trzeba korzystać. - a mimo to uważam, że nie powinni dawać (wtedy bym nie brał, i bym nie płakał że zlikwidowali), Pomoc powinna trafić do najbardziej potrzebujących i to nie na używki. Ja osobiście bardziej niż 500+, wolałbym darmowe i dostępne żłobki i przedszkola dla dzieci których rodzice/rodzic pracuje. A nie samotna matka dziecko do przedszkola a sama na ploty. Wolałbym by przynajmniej dzieci miały szybszy i darmowy dostęp do podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej. A na resztę jestem w stanie sam zapracować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    okoniowaty(2021-03-15)
Reklama