UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam firmę i nikt mi nic nie daje. Sama wychowuje dziecko 500 plus w całości przeznaczam na naukę dziecka. Ja też potrzebuje wsparcia i nie leże całymi dniami. Wstydźcie sie nieroby.
  • mesaja3 Czy ty wiesz, że duża część tej żywności trafia do ludzi starszych i schorowanych, którym najnormalniej brakuje pieniędzy. Ludzi, którzy potracili pracę nie ze swojej winy też uważasz za nierobów?Czytając twó komentarz myślę, ze nie. Według ciebie to wszyscy nieroby. Czasami trzeba rozejrzeć się wokół, a nie patrzeć na czubek swojego nosa. Wspólczuję takiego myślenia i braku empatii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    mesaja3(2021-03-15)
  • @mesaja3 - ludzie starsi mają emerytury, które pobierają z MOICH podatków!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    tyle w temacie(2021-03-15)
  • @tyle w temacie - Skąd pobierają?Z twoich podatków. Taki tępy jesteś. .Zapracowali sobie na nie. Mają więcej stażu pracy niż ty oleju w głowie.
  • @tyle w temacie - atyngnoju uczyłeś sie podatków ludzi którzy zapracowali na swojęą emeryturę
  • @tyle w temacie - kto cię rzeźbił gamoniu
  • @tyle w temacie - Ludzie mają emerytury które sobie przez kupę ciężkich lat wypracowali!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Wiollka(2021-03-16)
  • Super!brawo!taka prawda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Wiollka(2021-03-16)
Reklama