UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W ferie do szkoły

Elbląg, W okresie ferii we wszystkich elbląskich szkołach prowadzone będą dodatkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży, m.in. komputerowe
W okresie ferii we wszystkich elbląskich szkołach prowadzone będą dodatkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży, m.in. komputerowe (fot. PS)

W okresie ferii we wszystkich elbląskich szkołach prowadzone będą dodatkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będą to m.in. zajęcia z języków obcych, artystyczne – plastyczne, teatralne, fotograficzne, recytatorskie, jak również komputerowe czy rekreacyjno-sportowe.

Chętni uczniowie będą też poszerzać swoje wiadomości z zakresu ekologii i środowiska naturalnego, a także ugruntowywać i uzupełniać wiedzę z przedmiotów szkolnych podczas zajęć fakultatywnych i wyrównawczych. Przewidujemy, że w otwartych zajęciach z różnych dziedzin przygotowanych w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz szkołach ponadgimnazjalnych weźmie udział około 8 000 osób.
       Ponadto realizatorem wypoczynku w mieście będą wszystkie miejskie instytucje kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a także elbląskie stowarzyszenia, które wygrały ogłoszone przez Prezydenta Elbląga konkursy na zorganizowanie aktywnych form wypoczynku.
       Dodatkowo Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu w okresie ferii obejmie dożywianiem około 365 uczniów elbląskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
       W okresie ferii funkcjonować będzie w godzinach przedpołudniowych świetlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Łęczyckiej. Świetlica KARAN prowadzić będzie trzygodzinne dyżury (bez dożywiania).
      
      
Joanna Urbaniak, UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama