UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W krainie dinozaurów

 
Elbląg, W krainie dinozaurów
fot. nadesłane

Uczniowie oddziałów edukacyjno-terapeutycznych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 2 w Elblągu odwiedzili Dinopark w Malborku. Opiekę nad uczestnikami wycieczki sprawowali nie tylko nauczyciele, ale także wolontariusze - pracownicy banku z Elbląga, Trójmiasta, Bydgoszczy i Torunia.

Na swojej drodze dzieci spotkały mnóstwo ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu, przeprowadziły je przez poszczególne okresy w dziejach Ziemi. Dzieci oglądały nie tylko żyjące setki milionów lat temu stworzenia, ale także zwierzęta żyjące obecnie. W przerwie między zwiedzaniem wspólnie z wolontariuszami odpoczywały i bawiły się na placu zabaw.
       Wszyscy uczestnicy wycieczki mieli okazję do nawiązania nowych znajomości, a sam udział w wycieczce był ogromnym przeżyciem oraz nowym doświadczeniem.
       Kolejnym zadaniem, którego podjęła się grupa wolontariuszy było przeprowadzenie remontu sali lekcyjnej w budynku szkoły SOSW nr 2 przy ul. Polnej 8a. Wolontariusze włączyli się w prace społeczne - pomalowali ściany pomieszczenia klasowego, wyposażyli salę w gry dydaktyczne i zabawki.

 


       Przedsięwzięcie było możliwe do zrealizowania dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Kredyt Banku, która wspiera swoich pracowników w ich indywidualnych lub zespołowych działaniach na rzecz społeczności lokalnych. Obecnie skupia się na realizacji strategii zaangażowania społecznego "Przyjazny rozwój dziecka", zgodnie z którą tworzy przyjazne środowiska dla rozwoju społeczności, ze szczególnym wsparciem bezpiecznego rozwoju dzieci.
      

M. Ornoch - KB, M. Żytkiewicz - SOSW Nr 2 Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama