UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Nie płakałem po NIEOPODATKOWANYM tefauenie i ja tam medium zamorskiego okupanta, które publicznie od kilku dni wyznaje wierność Waszyngtonowi, nie Warszawie, a uchyla się od słusznych i sprawiedliwych POwinności POdatkowych względem Rzeczpospolitej - bronić nie mam zamiaru:)#SocRev #TaxTheRich! 🚩 Hashtagi: #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    10
    RobertKoliński(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Czy ty robisz coś poza pisaniem postów? Bo w internecie każdy mądry.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    PiesekLeszek(2021-12-19)
  • RobertKoliński @PiesekLeszek - Pewnie, ale od zmian w głowach się zaczyna - i ja jestem tu forpocztą tych koniecznych a nieuniknionych zmian właśnie:)#SocRev 🚩 Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    RobertKoliński(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Tutaj nic nie zdziałasz. Każdy myśli, ze jak napisze komentarz to ktoś to przeczyta i zmiany same wejdOM. Każdy tylko czeka, aż sprawa sama się rozwiąże. Wychodzą z domu, maska na twarz, głowa w dol. A w sieci kozaki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    PiesekLeszek(2021-12-19)
  • RobertKoliński @PiesekLeszek - Ale od zmian w państwie demokratycznym są zwykle wybory, nie zaś kryterium uliczne; przecież nie pójdę się z "ciemnem, neoliberalnem ludem"na ulicy teraz POtykać, albo samotrzeć na brunatne hordy nacierać - mędrzec najpierw oświeca sobie lud, żeby się za bardzo użerać POtem nie musiał:)#SocRev #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    RobertKoliński(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - To zacznij używać prostszych słów :)Mało kto rozumie tutaj słowa, których używasz. To dla nich za dużo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    PiesekLeszek(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - tylko mędrca brak
Reklama