UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pełniłem dwuletnią zasadniczą służbę wojskową. To o czym tutaj czytam wygląda bardziej na harcerski obóz z moich czasów niż wojsko. Ale może jestem za stary i się nie znam.
  • Chyba tak…
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Plk.Dabek(2023-03-03)
  • To nie znaczy że za twoich czasów było ok. Pamiętam tę patologię.
  • też ją pełniłem i pełniło ją wielu facetów. Koniecznie byś chciał by ta służba wyglądała jak wówczas?
  • Pełniłeś dwuletnia służbę wojskowa i co z niej wyniosłeś ? Strzelanie na 100 m, przyjdź zobacz już mam dość tych komentarzy kiedyś to było inaczej co to teraz za wojsko zapewniam cię ze teraz to jest wojsko i prawdziwe szkolenia
  • Do kolegi z zasadniczej 2 letniej służby. Harcerstwo mówisz, bo ciężko było nosić worki z cementem 50 kg dla pułkownika czy strop targałeś na dom majora? A może kible brudne i ciężko było doczyścić. Zasadnicza służba to fikcja i brak wyszkolenia u żołnierzy.5 razy z AK strzelone. Mam kolege oficera i twierdzi, że WOTowcy, którzy wstąpili na początku sa już fajnie przygotowani do działań.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    zasadnicza robotniczna sluzba(2023-03-03)
  • @Wot - Co Ty bredzisz chłopczyku. Niby skąd masz porównanie. Teraz to nie wojsko to przedszkole. Mówię Ci to z pozycji oficera. Każdy melepeta może zwolnienie sobie przynieść z zajęć bo mu paluszek się obtarł. Musiałbyś chyba nie mieć nogi albo ręki, żeby tej komisji nie przejść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Marcin40(2023-03-03)
  • @zasadnicza robotniczna sluzba - Twój kolega niech dawkę leków zmieni. Co ich tak przygotowało do służby ? Pograli na konsoli w Call of Duty może. Mam kolegę oficera, który boki zrywa jak widzi tych świeżaków na jednostce. Pasa nie mogę dopiąć takie lewusy ulane tłuszczem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Darecki42(2023-03-03)
  • @zasadnicza robotniczna sluzba - Zapytaj znajomego kto w jednostce teraz kible czyści, bo przecież nie oni, a może szkoda bo czyszczenie kibli to tak samo godne szacunku zajęcie jak każde, szczególnie, że wszyscy z nich korzystają. Niejednemu by się przydało, a na pewno by mu nie ubyło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Bazyli(2023-03-03)
Reklama