UWAGA!

W Przedszkolu Jedyneczka trwa rekrutacja!

 

Zapraszamy do zapisów dzieci na nowy rok szkolny 2019/2020 do Niepublicznego Przedszkola Ekologiczno-Sportowego Jedyneczka na Bielanach! W Jedyneczce mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca w grupach, do których przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. W tym roku będzie również funkcjonował mały, kameralny oddział „zerówki”, do którego serdecznie zapraszamy!

Tu pod okiem doświadczonego nauczyciela, w małej grupie dzieci, zdecydowanie łatwiej i efektywniej można zdobywać wiedzę i wszechstronnie się rozwijać, tak aby z łatwością w przyszłości wkroczyć w szkolny świat !
       Dlaczego Jedyneczka to dobry wybór dla każdego dziecka? Nasze Przedszkole to miejsce przyjazne dzieciom, z którym ciężko się rozstać wracając do domu po dniu pełnym wrażeń, atrakcji i zabawy. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która dba o harmonijny rozwój dziecka. Obok nowoczesnego budynku przedszkola, bogatej infrastruktury i wyposażenia trzeba podkreślić, że Sercem Jedyneczki jest nasza kadra, która kocha dzieci, która pracuje z pasją dla dzieci, uczy przez zabawę. Na zajęciach dydaktycznych, nauczyciele starają się wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby dzieci i rozwijać zainteresowania i pasje, których u dzieci nie brakuje. To co ważne, Nasze Przedszkole jest bogato wyposażone w sprzęt i pomoce dydaktyczne, dlatego kadra ma możliwość prowadzenia zajęć przy użyciu tablic multimedialnych, robotów edukacyjnych oraz magicznego dywanu. W Jedyneczce o wszechstronny rozwój dzieci dba również logopeda na zajęciach z profilaktyki logopedycznej oraz terapii logopedycznej.

 


       W Jedyneczce kładziemy nacisk na naukę języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego nauczyciela na bardzo wysokim poziomie. Istotne jest również, że Nasze dzieci, przebywając wśród anglojęzycznych rówieśników, codziennie mają kontakt z językiem angielskim.
       Jedyneczka to miejsce, w którym każdy dzień jest wyjątkowy. To miejsce, w którym dzieci od najmłodszych lat mogą dawać upust energii i trenować pod okiem doświadczonych sportowców, instruktorów sportów, rozwijając swoją motorykę dużą i wzmacniając sprawność i siłę fizyczną. Jedyneczka może pochwalić się bogatą ofertą zajęć sportowych, które odbywają się codziennie! Dzieci dzielnie trenują na zajęciach z piłki nożnej, piłki ręcznej, gimnastyki ogólnorozwojowej i judo. W naszym przedszkolu odbywają się również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz zajęcia taneczno-rytmiczne! W Jedyneczce dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój dziecka w myśl naszego motta „Mądrze, zdrowo na sportowo!”
       Przedszkole mieści się w nowoczesnym budynku, w pobliżu nowego osiedla, w cichej i spokojnej okolicy. Jedyneczka na tle innych placówek zdecydowanie wyróżnia się infrastrukturą. Dzieci mogą spędzić czas w sali zabaw „Fiku-Miku” z konstrukcją zabawową oraz różnorodnymi klockami rozwijającymi wyobraźnię przestrzenną i zdolności konstrukcyjne. Podczas zabawy w Sali zabaw dzieci zjeżdżają ze zjeżdżalni do basenu pełnego kulek, pokonują różne przeszkody, ale przede wszystkim rozwijają motorykę dużą i małą oraz robią to, co dzieci kochają najbardziej – czyli ruszają się! Ruchu w Przedszkolu Jedyneczka, nigdy dzieciom nie brakuje! Gdy pogoda dopisuje spędzamy czas na Naszym bogato wyposażonym placu zabaw, gdzie dzieci mogą grać w piłkę na boisku sportowym lub pobawić się na zjeżdżalniach czy innych konstrukcjach zabawowych. Jedyneczka może pochwalić się również nowoczesną kuchnią, w której doświadczone kucharki przygotowują dla dzieci pyszne i zdrowe posiłki!
       Zapraszamy wszystkie dzieci do Jedyneczki! Zapisy na nowy rok trwają! Nie zwlekajcie, ostatnie miejsca czekają na Państwa dzieci!


       Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka
       Ul. Nowogródzka 7, 82-300 Elbląg
       kontakt@jedyneczka.elblag.pl
       606-253-109, 692-05-10-05

       ------ artykuł sponsorowany -------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie