UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia.

Dziś (poniedziałek, 28 kwietnia) o godz. 18.00, w dużej sali kina Światowid odbędzie się koncert zespołu Góralska Hora „Góralskie nuty z Pielgrzymek Ojca Św. Bł. Jana Pawła II do Polski”. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CSE Światowid. Od dziś CSE Światowid zaprasza również na wystawę "Zdjęcia z przełomu wieków Hermann Ventzke (1847-1936) w drodze z kamerą płytową", którą można oglądać do 10 maja w Galerii Nobilis oraz do 22 maja na I i II piętrze. Wstęp wolny.
      
       We wtorek, 29 kwietnia o godz. 10.30 Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza rodziców bądź opiekunów z dziećmi w wieku 2-3 lat na kwietniowe spotkanie z cyklu „Poranek malucha z … książką”.Jutro „Poranek malucha z … Kajtusiem”. Wstęp wolny. Po południu, o godz. 17 Komisja Fotografii Krajoznawczej przy Zarządzie Oddziału PTTK „Ziemi Elbląskiej” w Elblągu zaprasza na spotkanie z cyklu „Wtorkowe rozmowy o fotografii i fotografowaniu”.
      
       W środę, 30 kwietnia o godz. 18.15 w Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej odbędzie się projekcja filmu „Koniec starych czasów” – ciepłej i bardzo zabawnej historii wyreżyserowanej przez Jiriego Menzla. Wstęp wolny.
      
       W czwartek, 1 maja o godz. 10.00 na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się Piknik rodzinny związany z 10-leciem Polski w Unii Europejskiej.  W ramach imprezy zaplanowano konkursy, występy zespołów tanecznych i wokalnych oraz inne atrakcje.
      
       W piątek, 2 maja od godz. 11.Urząd Miejski w Elblągu oraz Hufiec Elbląg ZHP zapraszają na obchody Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.
      
       Inscenizacja historyczna, msza święta i koncert Orkiestry Wojsk Lądowych to wszystko w programie tegorocznych obchodów Święta Narodowego 3 Maja, które rozpoczną się w sobotę o godz. 13.
      
       W niedzielę, 4 maja w Mjazzdze odbędzie się koncert wybitnego kontrabasisty Piotra Lemańczyka z nowym zespołem muzyków. Bilety w cenie 15 zł.
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama