UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

2014-06-30
Aktualizowany 2014-06-30 12:00
 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Zaczęły się wakacje, na co niestety nie wskazuje pogoda, ale widać to po wyraźnym spadku propozycji kulturalnych na najbliższe dni.
      
       We wtorek, 1 lipca o godz. 16 na Bulwarze Zygmunta Augusta 1 odbędzie się festyn pod hasłem "Rowerowe wakacje". Udział bezpłatny.
       Wieczorem Klub Krypta zaprasza na kolejna jam session. Warto zrobić rozgrzewkę przed zbliżającym się festiwalem Jazzbląg. Początek o godz. 20. Wstęp: 5 zł.
      
       W dniach 1-6 lipca w Mikoszewie odbędzie się 14. Międzynarodowy Festiwal Latawców Amber Kite Festival. Jak co roku, podczas trwania 5-dniowej imprezy, na uczestników czeka wiele atrakcji i ciekawych wydarzeń.
      
       W czwartek 3 lipca o godz. 19 Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wernisaż wystawy Reductive.NL. To największa wystawa, prezentująca prace czterech pokoleń holenderskich artystów nurtu abstrakcji geometrycznej zorganizowana poza Holandią. Na wernisaż wstęp wolny.
      
       W niedzielę, 6 lipca o godz. 14.15 zapraszamy na drugi koncert 47. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej Frombork 2014. Bilety do nabycia w kasie katedralnej w cenie: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama