UWAGA!

Wakacje „nad Jarem”

Elbląg, Wakacje „nad Jarem”

Nad Jarem w Osiedlowym Zespole Społeczno-Kulturalnym „Jar” na dzieci i młodzieży codziennie czeka spora dawka atrakcji. Zobacz więcej zdjęć .

Wakacyjny czas wypełniony jest wyjściami i wyjazdami oraz zajęciami stacjonarnymi. Ostatnio byliśmy w Galerii El i malowaliśmy postacie z naszych ulubionych bajek, odwiedziliśmy też Chatę Wikingów na terenie Muzeum Elbląskiego, gdzie zobaczyliśmy jak żyli w dawnych czasach wikingowie, zamieniliśmy się też w archeologów.
     Dzięki działaniom Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Jar” mamy też możliwość poszerzenia oferty kulturalnej o zajęcia z jazdy konnej, pobyt w Akwaparku i na Westerplatte.
     Przed nami już 3 sierpnia rejs statkiem na Hel, a później plażowanie w Stegnie oraz najciekawsza wycieczka tego lata - rodeo w Ranczu Kansas. Bawimy się wspaniale i liczymy, że pogoda w dalszym ciągu będzie nam dopisywała. Zajęcia stacjonarne odbywają się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Elbląga.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Witam, na te wycieczki to prawie ciągle te same dzieci jeżdżą Jakie? te co mieszkają koło klubu, bo zanim to dojdzie na ul. Myliusa czy ul. Leszczyńskiego ( koło pętli) to wszystkie miejsca są pozajmowane!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zażalowany(2008-07-31)
 • To prawda co pisze mój poprzednik, jeszcze jeżeli czyjaś babcia lub dziadek chodzi do klubu seniora to coś wie, że odbywają się jakieś wycieczki. Ale jeżeli nie to nigdzie nie ma żadnego plakatu. A przecież nie chodzi się codziennie do klubu na spacer.
 • no to może pora zacząć chodzić? wiadomo, że kto pierwszy ten lepszy, miejsc nie ma niewiadomo ile
 • Można chodzić i dowiadywać się o zajęcia dla dzieci i co z tego, pracownicy wprowadzają ludzi w błąd podająć mylne godziny
 • Nieprawda, ze nie ma informacji, ponieważ z tego co zauważyłam, informacje wywieszane są nawet na klatkach, w spóldzielni nad Jarem. Poprostu kto się nie interesuje, ten nie skorzysta, proste. Wiadomo, najłatwiej jest narzekać. Ja bym była bardzo zadowolona, gdyby taki klub istnial na moim osiedlu. Pozdrawiam narzekających
 • No cóż, łatwo narzekac jeżeli sie samemu nie interesuje i nie dowiaduje o terminach imprez we własciwym czasie. Pracownicy OZSK to fantastyczni ludzie i robia co mogą żeby działalność kulturalna Nad Jarem była jak największa. Podziwiam te osoby bo za tak niewielkie pieniądze jest ona olbrzymia, proszę porównać z innymi tego typu placówkami. Gratuluje trzymać tak dalej
Reklama