UWAGA!

Warsztaty promocji siebie

2009-07-06
Aktualizowany 2009-07-09 09:00
Elbląg, Warsztaty odbędą się w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Bema w Elblągu
Warsztaty odbędą się w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Bema w Elblągu (fot. rp)

W czwartek (9 lipca) Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu organizuje bezpłatne zajęcia warsztatowe pod nazwą „Warsztaty promocji samego siebie”.

Zajęcia adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy oraz innych osób zainteresowanych tą tematyką. Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności na temat tego, jak odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy, jak dokonać efektywnej autoprezentacji i wykreować swój wizerunek zawodowy. Takie umiejętności są szczególnie istotne podczas przygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej.
       Wybrane zagadnienia w ramach zajęć: określenie własnego potencjału zawodowego, przygotowanie informacji na temat swoich kwalifikacji zawodowych, przygotowanie się do rozmowy z pracodawcą, rozmowa kwalifikacyjna, ćwiczenia z autoprezentacji.
       Termin zajęć: 9 lipca, godz. 10-13.
       Miejsce zajęć: Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych), I piętro, pok. 103.
       Zapisy można zgłaszać telefonicznie pod numerem 055 236 03 60 wew. 272, 055 232 40 10 wew. 272 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu ul. Bema 54, pokój 105, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
       Udział w zajęciach jest bezpłatny.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Znowu pierdu, pierdu informacja z super wyprzedzeniem, a gdzie jest wlasciwie w Elblagu biuro zajmujace csie profesionalnie pomocą w znajdowaniu pracy bezrobotnym, mamy rok 2009,a ciagle krolują kartki na tablicy, jak w 1965.
  • Kartki ciągle królują na tablicy ponieważ - przynajmniej moim zdaniem - na te wszystkie 3 oferty pracy - jakie wiszą od kilku lat w UP szkoda nawet najsłabszego komputera. Komputer zużywałby tylko niepotrzebnie prąd, którego pracownicy UP mogliby wykorzystać znacznie lepiej - zapalając sobie chociażby światło idąc do WC. ..
Reklama