UWAGA!

Warsztaty w Centrum

Elbląg, Warsztaty w Centrum
Fot. rp (archiwum).

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu zaprasza na jednodniowe zajęcia warsztatowe 6 (jutro) i 18 sierpnia.

6 sierpnia o godz. 10 odbęda się warsztaty „Jak sobie radzić ze stresem wywołanym bezrobociem”. W trakcie zajęć uczestnicy rozpoznają własne reakcje na stres bezrobocia, zapoznają się z technikami radzenia sobie ze stresem, nabędą umiejętności odkrywania i wykorzystywania własnych zasobów w procesie radzenia sobie ze stresem. W ramach zajęć będzie możliwość skorzystania ze wsparcia psychologicznego.
       18 sierpnia o godz. 10 - „Zostań Rockefellerem”. Celem tych zajęć jest określenie predyspozycji zawodowych i osobowościowych potrzebnych do pracy w charakterze przedsiębiorcy. W ramach zajęć uczestnicy będą mogli skorzystać z diagnozy własnych predyspozycji zawodowych pod kątem przedsiębiorczości, poznać właściwości, cechy i umiejętności, jakie są pomocne w zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy.
       Zapisy na warsztaty jutro od godz. 7.30 telefonicznie lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54, pokój 105 (I piętro), tel. 055 236 03 60 lub 055 232 40 10 wew. 272.
       Udział w zajęciach jest bezpłatny.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama