UWAGA!

Więcej niż muzyka

 
Elbląg, Więcej niż muzyka
fot. Nina Nowakowska

27 maja młodzież Środowiskowego Hufca Pracy uczestniczyła w spotkaniu z Konradem „Kondi” Poleckim. Jest to młody elbląski talent, który dzięki posiadanej pasji i zamiłowaniu do muzyki tworzy swoje bity oraz zajmuje się sztuką beatboxu.

Spotkanie odbyło się w ramach programu autorskiego „Moc pasji”, który ma na celu pokazanie jak wiele znaczy posiadanie zamiłowań, pasji. W wieku gdzie, każdy nastolatek powinien być skupiony na nauce i swojej dalszej edukacji można w dalszym ciągu znaleźć swoje hobby i osiągnąć wiele sukcesów nie zaniedbując przy tym pierwotnych priorytetów.
       Kondi wizytę rozpoczął od prezentacji swoich umiejętności z beatboxu. Wychowankowie byli pod niemałym wrażeniem już na wstępie. Opowiedział swoją historię od czego wszystko się zaczęło, kim się inspiruje, jak często ćwiczy, z kim współpracuje. Mogli również usłyszeć o osiągnięciach, występach na różnych imprezach i współpracy z zagranicznymi artystami. Młodzież słuchała uważnie i zadawała wiele pytań. Mimo zaciekawienia wstydzili się zmierzyć z mikrofonem.
       Młodzież ŚHP 14-1 wyszła z zajęć bardzo zadowolona i podekscytowana. Pasja Konrada Poleckiego zdecydowanie przypadła im do gustu. Dziękujemy za spotkanie i życzymy dalszych sukcesów.
      
Nina Nowakowska, ŚHP 14 – 1 Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama