UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Więcej potrzebujących niż miejsc

Elbląg, Czy 50 tys. wystarczy na remont  oddziału ?
Czy 50 tys. wystarczy na remont oddziału ?

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przekazał Samodzielnemu Publicznemu Specjalistycznemu Psychiatrycznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej we Fromborku 50 000 zł na remont Oddziału Terapii Uzależnień od Alkoholu.

Szpital we Fromborku w tym roku planuje przeprowadzenie remontu poddasza z przeznaczeniem na salę mityngową. Liczba osób uzależnionych, zainteresowanych leczeniem ciągle rośnie, a średni czas oczekiwania pacjentów na wolne miejsce w tym szpitalu wynosi około 40 dni.
     - Problem osób uzależnionych od alkoholu jest jednym z głównych problemów społecznych. Walka z uzależnieniem alkoholowym to duże wyzwanie dla zakładów takich jak ośrodek we Fromborku - mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. - Ważne jest, by powstawały nowe miejsca terapii uzależnień, w których szansę na wyzdrowienie i powrót do normalnego życia otrzymują nie tylko osoby chore, ale również członkowie ich rodzin.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama