UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wirtualna charytatywność

Fundacja Elbląg wychodzi do społeczeństwa z nową inicjatywą na miarę XXI wieku. Organizacja jest w trakcie realizacji stworzenia internetowego sklepu charytatywnego, w którym będzie można licytować przedmioty pochodzące od ofiarodawców. Całkowity dochód z tej działalności będzie zasilał wskazany przez darczyńcę fundusz. Każdy, kto chce ofiarować unikalny przedmiot na licytację jest proszony o kontakt z biurem Fundacji.

- Powstanie internetowego sklepu charytatywnego, to jedno z naszych działań fundraisingowych, które realizujemy w ramach projektu „Barwy III wieku" - mówi Katarzyna Ciszewska z Fundacji Elbląg. - Nie oznacza to jednak, że wszystkie pieniądze pozyskane w ramach sklepu przeznaczymy tylko na działania seniorów. Każdy darczyńca sam będzie decydował na jaki fundusz trafią pieniądze z licytacji.
     Obecnie trwają ostatnie przygotowania do tego, by ruszyła strona obsługująca sklep charytatywny. Każdy, kto będzie chciał oddać swój unikatowy przedmiot, powinien dostarczyć go do biura Fundacji Elbląg, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Tam zostanie on wyceniony, sfotografowany, a następnie jego opis i zdjęcie pojawią się na stronie.
     - Mile będą widziane pamiątki z podróży, przedmioty związane z Elblągiem, obrazy, ciekawe książki... Jednym słowem wszystko to, co mogłoby zainteresować licytujących, kolekcjonerów - wyjaśnia Katarzyna Ciszewska. - Wiemy, że bez pomocy darczyńców nie będzie to proste, stąd apel do mieszkańców Elbląga. Jeśli są wśród nas tacy, którzy mają do oddania ciekawe, wartościowe przedmioty i chcieliby wesprzeć nasze działania, czekamy na nich w naszym biurze.
     W ramach Fundacji działa siedem funduszy, których kapitał gromadzony jest w oparciu o fundraising (tj. metodę pozyskiwania środków od osób, firm i wszelkich instytucji udzielających wsparcia finansowego). Dzięki temu od wielu lat udaje się udzielić wsparcia zdolnej młodzieży i dzieciom niepełnosprawnym w formie stypendiów, aktywnym seniorom w postaci grantów na realizację działań i innym potrzebującym. Więcej informacji o działalności Fundacji można znaleźć na stronie www.fundacja.elblag.pl.
     
     

 


     
     Projekt „Barwy III wieku – wspieranie aktywności elbląskich seniorów" realizowany jest ze środków Unii Europejskiej.

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama