UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak zwykle orzeł w cierniowym gniazdku... czy w tym kraju pochwała cierpienia to norma ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    7
    GłębokaMyśl(2023-03-01)
  • @GłębokaMyśl - Bzdury piszesz
  • Nie dyskutuj z gg. On tak ma. Ma swój świat. Jeżeli on tam widzi POCHWAŁĘ cierpienia no to już jego problem. To ta socjotechnika i populizm miała taki wpływ na jego postrzeganie rzeczywistości. A sprawa urojeń to oddzielny temat.
  • Jak zwykle. On ciągle waha się między kominizmem a socjalizmem. Wie ze gdzieś chce należeć ale ma trudby wybór
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Niszczlewactwo(2023-03-01)
  • @GłębokaMyśl - Wcale bym nie był zaskoczony gdybyś okazał się ideologicznym bliźniakiem kefira
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Niszczlewactwo(2023-03-01)
  • @Niszczlewactwo - Przestań, bredzić.
  • @GłębokaMyśl - Ty żyjesz w "tym kraju", a ja w Polsce - mojej ukochanej Ojczyźnie!!!!! I jestem z Niej DUMNY!
  • @GłębokaMyśl - to pamiec o cierpieniu jakie doznala ojczyzna od sasiadow, to ich boli ze maja krew na rekach
  • @Niszczlewactwo - Fakt, że masz taki nick nie upoważnia cię do bycia inteligentnym inaczej. Kiedyś, w wolnej chwili zastanów się dlaczego w tym kraju nikt nigdy nie obchodzi rocznicy bitwy pod Wiedniem, pod Kircholmem... CUD, że ktoś wpadł na pomysł obchodów bitwy pod Grunwaldem ! Za to z pietyzmem celebrowane są wszystkie klęski od rozbiorów po powstanie warszawskie ! Zaś teraz PARTIA hurtowo gloryfikuje wyklętych, z których znaczna część to zwykli zbrodniarze, którzy mordowali nieuzbrojonych, kobiety, dzieci, nauczycieli i geodetów, bo walczyli o wolną Polskę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2023-03-03)
Reklama