UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolontariusze odwiedzą dzieci z Domu Pomocy Społecznej

 
Elbląg, Wolontariusze odwiedzą dzieci z Domu Pomocy Społecznej

W piątkowe popołudnie (22 grudnia) Elbląskie Centrum Wolontariatu wybierze się razem z wolontariuszami i masą prezentów swoich małych przyjaciół z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu.

Podczas Akcji Mikołajkowej trwała zbiórka wszelkiego rodzaju środków czystości oraz pielęgnacyjnych (chusteczki, pieluchy, kremy, oliwki itp.), które są niezbędne w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży.
       Młodzież przygotowując kiermasze, zdobyła środki finansowe na zakup najpotrzebniejszych rzeczy właśnie dla dzieci na Kasprzaka. Zakupiono nową, świeżą pościel, koce, poduszki, tekstylia, które choć trochę umilą im upływający czas.
       Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy zaangażowali się w akcję niesienia pomocy potrzebującym dzieciom i przyczynili się do podarowania im chwil radości.
       Akcja Mikołajkowa przy współpracy wielu placówek oświatowych, wolontariuszy przyniesie na pewno wiele uśmiechów i wzruszenia. Podziękowania należą się przede wszystkim uczniom, którzy czują w sobie chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
      
       Szczególnie dziękujemy uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 25, Szkoły Podstawowej nr 23, Zespołu Szkół Technicznych, IV Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych. Do tegorocznej akcji przyłączyły się również: Przedszkole nr 18, Przedszkole nr 10, Przedszkole nr 11, Przedszkole nr 5, Przedszkole nr 3, Przedszkole nr 29 oraz Seneka - Studenckie Koło Naukowe Myśli Społecznej i Politycznej.
      
Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama