UWAGA!

Wolontariusze potrzebni od zaraz!

Elbląg, Wejdź na stronę elbląskiego sztabu WOŚP.
Wejdź na stronę elbląskiego sztabu WOŚP.

Już 10 stycznia w Elblągu zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie to XVIII Finał organizowany przez Fundację Jurka Owsiaka.

Ruszyła strona internetowa elbląskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na niej będziemy zamieszczać wszelkie newsy dotyczące organizacji Finału. W dniu WOŚP na stronie internetowej będzie odbywała się również sprzedaż w formie licytacji. Wszyscy chętni będą mogli wziąć w niej udział i zakupić „wośpowe” gadżety takie jak: kubki, koszulki, parasole. Zapraszamy na elbląską stronę internetową www.wosp.elblag.pl.
       Finał nie odbędzie się oczywiście bez wolontariuszy. Są oni niezbędni, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą brać udział w jedynej w swoim rodzaju kweście. Każdy, kto chce zostać wolontariuszem WOŚP koniecznie musi się zgłosić do elbląskiego sztabu. Chętni zobowiązani są stawić się osobiście oraz wziąć ze sobą dowód osobisty lub dokument tożsamości (może być też legitymacja szkolna, ale konieczny jest numer PESEL) oraz zdjęcie. W elbląskim sztabie, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, znajdującym się przy ul. Karowej 1 chętni wolontariusze uzyskają wszelkie informacje na temat regulaminu kwesty. Chcemy, aby 10 stycznia cały Elbląg zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
      
Ewelina Dżugan, rzecznik prasowy elbląskiego sztabu WOŚP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Świetnie wykonana strona od strony graficznej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ttttttttttt(2009-12-17)
 • slyszalem ze podobno gruba kwota zostala skradziona przez elblaski zhp!
 • ZHP schodzi na psy.
 • ta dziewczyna rzecznikiem? oj!!!!
 • TO ŹLE SŁYSZAŁEŚ!! Jak nie wiesz o co chodzi to nie szczekaj!! Bo w ten sposób dajesz tylko świadectwo swej mierności. ..
 • Sytuacja jest ciekawa organizacją Sztabu zajęła się ta sama grupa osób co od paru lat organizuje WOŚP. Dlaczego tak mówię wytłumaczenie jest proste Adam Krause (przepraszam jeżeli popełniłem błąd w nazwisku) jest prawdopodobnie szefem Sztabu lub osobą wysoko umocowaną w Sztabie obecnie pracownikiem MOSiR (organizator WOŚP w tym roku) byłym Komendantem hufca ZHP w Elblągu i od zawsze organizatorem WOŚP. Reszta sztabu między innymi rzecznik prasowy WOŚP w Elblągu p. Dżugan, również od lat związana z WOŚP i ZHP w Elblągu. Nie mam nic przeciwko tym osobom, ale pamiętam, że z ostatniego WOŚP Elbląg znikło dwadzieścia parę tysięcy, więc się obawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zaniepokojony(2009-12-18)
 • No, właśnie ?Gzie zniknęło te 24 tys. zł minionej zbiórki WOŚP. Ale jak się daje to się kraje. Harcerzyki wiedzą jak nie pracować tylko"kwestować". Muszę pomysleć czy też nie zostać wolontariuszem bo wodzę, że "Ci "wolontariusze niezle sobie żyją.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Agvarius(2009-12-18)
 • Nie bardzo rozumie po co Owsiak kwestuje i kupuje sprzęt dla szpitali. Droga aparatura pracuje na poczatku roku a potem stoi bo NFZ nie daje kasy na zabiegi. Przypuszczam że wtedy własnie korzystają z niego prywatne gabinety lekarskie. / takie jest moje przypuszczenie - czy ktoś ma wiedzę na ten temat ? /
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  STARYDINO(2009-12-18)
Reklama