UWAGA!

WOŚP w SP 19

Elbląg, WOŚP w SP 19
Fot. Anna Dembińska.

XVIII Finał WOŚP już za nami. W niedzielę 10 stycznia zagrała również w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu. W sumie z licytacji i stoisk z ciastkami, a także maskotkami udało nam się zebrać 5.100 zł. Zobacz fotoreportaż.

Na gości, którzy w tym dniu licznie odwiedzili naszą szkołę czekało wiele atrakcji, m.in. występy przygotowane przez uczniów naszej szkoły, loteria fantowa, licytacja gadżetów WOŚP, biżuterii, grafik Bogdana Kilińskiego przedstawiające Elbląg, obraz Zbyszka Opalewskiego, książki z autografem Dariusza Michalczewskiego, piłki z podpisami piłkarzy z klubu „Sokół Łęcze”, rękawic bokserskich klubu „Tygrys”, przedmiotów użytkowych.

 


       Odwiedzający nas goście mogli posilić się bigosem przygotowanym przez szkolnych kucharzy, wypić kawę, herbatę, a także skosztować świetnych ciast i ciasteczek upieczonych przez rodziców.
       Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom za wsparcie akcji oraz rodzicom, którzy jak co roku licznie „grali” z nami. Za rok XIX Finał, serdecznie zapraszamy. Grajcie z nami!
      

Beata Burdelska, SP 19
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama