UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wszystko o wężach hydraulicznych

2019-05-13
13:16
 
Wszystko o wężach hydraulicznych

Zarówno przemysł, branża motoryzacyjna, czy też budowlana, nie mogłyby funkcjonować bez węży hydraulicznych. Są niezwykle istotnym elementem wszystkich tych urządzeń, które do swoje pracy wykorzystują płyny lub sprężony gaz.

Czym są węże hydrauliczne i gdzie są stosowane?
       Przewody hydrauliczne wykonane są najczęściej z gumy, wraz z odpowiednimi tekstylnymi i stalowymi oplotami, które mają za zadanie zwiększyć ich odporność na uszkodzenia. Służą do umożliwienia przepływu płynów sterowniczych, w układach hydraulicznych. Szeroko stosowane są w przemyśle, ale również w innych dziedzinach życia. Ze względu na swoje niekiedy trudne warunki pracy, muszą być odporne na szereg niekorzystnych czynników, które mógłby spowodować ich uszkodzenie i często z tego powodu całkowite unieruchomienie danej maszyny.
      
       Na czym polega zakuwanie węży hydraulicznych?

       Kluczem do poprawnego działania węży hydraulicznych jest ich szczelność. Odpowiednie ciśnienie danego płynu, które przesyłane jest za pośrednictwem danego węża, jest kluczowe do prawidłowego działania danego układu przemysłowego. Aby jednak można było zachować tę szczelność, koniecznie jest przeprowadzenie procesu zakuwania końcówek przewodów hydraulicznych. Proces ten polega na, po pierwsze dostosowaniu długości danego przewodu poprzez obcięcie jego końcówek na określoną długość, a po drugie odpowiednie zarobienie ich specjalnymi metalowymi końcówkami, na które następnie zakładane są jeszcze tulejki zaciskowe, która zaciska się przy pomocy specjalnej zaciskarki. Efektem tego jest trwałe, a co najważniejsze szczelne scalenie wszystkich użytych do tego celu podzespołów.
      
       Gdzie je zakupić?
       Wiedząc jak ważne dla całego szeregu czynników, jest poprawne funkcjonowanie układu hydraulicznego, którego sercem są węże hydrauliczne, powstaje jednak pytanie, gdzie takie komponenty zakupić. Zdecydowanie najkorzystniejsze jest zrealizowanie zamówienia w sklepie Fluiconnecto. Można to zrobić poprzez sklep internetowy, ale także można wybrać się osobiście do firmy, która ma swoje siedziby, w aż 9 oddziałach Polsce. Swobodnie zamówienia można realizować w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Częstochowie, Tychach, Gliwicach, a także w oddziale Mysłowice/Katowice i Gdańsk/Gdynia.
       Dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę? Ponieważ jest idealnym dla inwestora połączeniem sprzedaży, doświadczenia, także po sprzedażowego serwisu i usług konserwacyjnych. Żaden inny sklep w Polsce nie gwarantuje tak kompleksowej realizacji zamówień.

       ---- materiał płatny -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl