UWAGA!

Wtorkowe rozmowy o fotografii

 Elbląg, Wtorkowe rozmowy o fotografii

Klub Fotograficzny PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej w Elblągu zaprasza na „Wtorkowe rozmowy o fotografii i fotografowaniu”. Spotkania odbywają się w drugi oraz ostatni wtorek miesiąca w siedzibie elbląskiego PTTK. Najbliższe - 30 stycznia o godzinie 17. Wstęp wolny.

Lubisz fotografować, poznawać technikę i zasady poprawnej fotografii, oraz sprzętu do jej realizacji? To zapraszamy na „ Wtorkowe Rozmowy o Fotografii i Fotografowaniu”. Spotkania odbywają się w drugi i ostatni wtorek miesiąca w Oddziale PTTK Ziemi Elbląskiej przy ul. Krótkiej 5 w Elblągu od godz. 17-19.
       Na spotkaniach przy użyciu sprzętu audiowizualnego omawiane i pokazywane są techniki fotografowania, posługiwania się sprzętem fotograficznym oraz oprogramowaniem komputerowym do obróbki zdjęć wykonanych sprzętem cyfrowym. Uczestnicy spotkania, prezentują swoje zdjęcia, dzielą się swoimi spostrzeżeniami, pozostali oceniają, jakość prac i wnoszą swoje uwagi. Głównym celem spotkań jest pogłębienie wiedzy o fotografii i fotografowaniu i uzyskanie dobrej oceny z wykonanych zdjęć.
       Spotkania prowadzi: Instruktor Fotografii Krajoznawczej PTTK Henryk Myśliński.
      
       Terminy spotkań w 2018 roku: 30 stycznia, 6 i 27 lutego, 6 i 27 marca, 10 i 24 kwietnia, 8 i 29 maja, 12 i 26 czerwca, 11 i 25 września, 9 i 30 października, 13 i 27 listopada, 11 i 18 grudnia.
      
PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama