UWAGA!

Wybierz e-papierosa

 Wybierz e-papierosa

Zrób sobie i bliskim wyjątkowy świąteczny prezent - skończ z paleniem papierosów. Z e-papierosem to łatwiejsze.

E-papierosy to naturalny substytut tradycyjnego papierosa i najlepszy sposób na „rzucanie” palenia tradycyjnych i szkodliwych papierosów.
       W e-papierosach nie dochodzi do spalania tytoniu, więc nie powstaje toksyczny i rakotwórczy dym.
       W miejsce tradycyjnego spalania w e-papierosach zastosowano mechanizm odparowania roztworu nikotyny, dlatego mówimy tu o inhalacji.
       Wyeliminowano też wszystkie substancje smoliste i zmniejszono liczbę składników, których w e-papierosach jest maksymalnie kilkanaście. Co jednak najważniejsze – żaden z tych składników nie jest rakotwórczy. Dotyczy to także nikotyny, która wbrew powszechnemu mniemaniu, nie należy do związków rakotwórczych.
       W e-papierosach stosuje się liquidy nikotynowe, czyli płyny zawierające różne, w zależności od preferencji e-palacza, dawki nikotyny, w tym także dawkę zerową. To dzięki liquidom każdy e-papieros ma smak – smak zbliżony do tradycyjnych papierosów, mentolowy, tytoniowy, ale także wiśniowy, truskawkowy, cytrynowy lub jakikolwiek inny.
      
       Co zyskujesz wybierając e-papierosa? Przede wszystkim zdrowie! Masz też możliwość palenia gdzie i kiedy tylko chcesz. Przy tym wszystkim oszczędzasz pieniądze i masz kolejny elektroniczny gadżet w kieszeni.
      

 


       W naszej ofercie znajdziesz uznane i nagradzane marki e-papierosów, m.in. Mild, LiQueen, Volish. A nasi sprzedawcy udzielą ci wsparcia i szczegółowych informacji o produktach. Przyjdź i przekonaj się, że z e-papierosem możesz pokonać swój nałóg.

       Adresy naszych sklepów i stoisk w Elblągu:

       CH Ogrody Elbląg
       ul. Stanisława Dąbka 152
       82-300 Elbląg
       tel. 880691775
       chogrody@bigboystoys.pl
      

       Leclerc Elbląg
       ul. Żeromskiego 2
       82-300 Elbląg
       leclercelblag@epalish.pl
      
tel. 880691775
      
      
      

      
-----Reklama-----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie