UWAGA!

Wymiana książek i kiermasz kartek świątecznych

 Elbląg, Wymiana książek i kiermasz kartek świątecznych

W sobotę 15 grudnia w godz. 14 - 15 zapraszamy do Działu Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych przy ul. św. Ducha 3-7 na kolejną akcję pod hasłem Wymień się książką, połączoną z kiermaszem świątecznych kartek. Serdecznie zapraszamy.

Przejrzyj swoje półki i uwolnij je od książek, których nie czytasz. Przyjdź z nimi w sobotę do biblioteki i wymień je na inne tytuły.
       Wymień się książką (tzw. Book Swap Party) to inaczej bezgotówkowa wymiana książek, podczas której uczestnicy akcji wymieniają się między sobą książkami. W ten sposób można przeczytane, niechciane lub zalegające w mieszkaniu  książki wymienić na inne.
       Zasady są proste. Każdy może przynieść dowolną ilość książek. Jeśli uczestnik akcji znajdzie u innego uczestnika interesującą go książkę, może zaproponować w zamian swoją własną. Publikacje można dowolnie łączyć, wymieniać, a także negocjować warunki wymiany. Przyniesione książki muszą być oczywiście w stanie nadającym się do użytku.
       Podczas wymiany książek odbędzie się również kiermasz kartek świątecznych wykonanych w Pracowni Artystycznej Biblioteki Elbląskiej.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama